Resch Rechtsanwälte GmbH doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku

Czy zastanawiają się Państwo, dlaczego przy wyborze prawnika powinni skorzystać z usług kancelarii RESCH Rechtsanwälte GmbH? Kancelaria RESCH buduje swoje doświadczenie w zakresie prawa inwestycyjnego od 1986 roku. Wysoko wyspecjalizowany zespół prawnikow zajmuje się pomocą osobom, którzy padli ofiarą oszustw na rynku kapitałowym (Forex i OTC) w Internecie. Nasz certyfikowany dział analiz wykorzystuje swoje doświadczenie, aby odzyskać utracone przez inwestorów fundusze.

 

Co odróżnia RESCH od innych firm prawniczych?
Od 1986 roku koncentrujemy się wyłącznie na sprawach związanych z oszustwami kapitałowymi i właśnie to odróżnia RESCH Rechtsanwälte GmbH od wszystkich innych kancelarii prawnych. Mamy ponad 35 letnie doświadczenie, które wykorzystujemy do walki z defraudacją i wyłudzeniami na rynku platform tradingowych. RESCH obsługuje ofiary oszustw inwestycyjnych nie tylko w Niemczech, ale też w Austrii i Szwajcarii oraz w wielu innych krajach w Europie i na całym świecie. Zbudowaliśmy sieć kancelarii prawnych i ekspertów, zajmujących się oszustami  kapitalowymi w całej Europie. Co należy zrobić w przypadku oszustwa inwestycyjnego? I jak oszukani inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze? Prawnicy RESCH znają drogę do odzyskania Twoich pieniędzy.

 

 

Co oznacza specjalizacja?
Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych natychmiast rozpoznaje schemat takiego oszustwa i umie wykorzystać wszelka dostępna pomoc. Jako ekspert demaskuje on oszustów inwestycyjnych i rozpoznaje, jakie są możliwości nie tylko podążania za tropem pieniędzy, lecz także ich odzyskania. Nie wystarczy napisać zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez ofiary oszustwa inwestycyjnego. W ten sposób nie osiągniemy celu! Złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa służy ściganiu przestępców a nie odzyskaniu pieniędzy. Niestety, możliwości organów ścigania nie są wystarczające, aby zapobiec dramatycznemu rozwojowi oszustw skoncentrowanych na inwestycyjnych w Internecie.

 

Co należy rozumieć pod pojęciem dochodzeń wewnętrznych?
Kancelaria RESCH stworzyła własny zespół dochodzeniowy Zespół ds. informatyki śledczej, wyposażony w najnowszą technologię do zwalczania oszustw inwestycyjnych w Internecie. Jesteśmy w posiadaniu narzedzia umoziwiajacego zbieranie danych z tysięcy przypadków oszustw inwestycyjnych. Na podstawie tych danych można skrystalizować struktury różnych gangów oszustów i ich systemów finansowych. Ponadto, istnieją certyfikowani eksperci do śledzenia bitcoina na blockchainie. RESCH jest partnerem Chainalysis, światowego lidera w tej dziedzinie. Dzięki własnym, ale także zewnętrznym detektywom, podążamy za tropem zainwestowanych pieniędzy.

 

 

Ilu pracowników jest zatrudnionych w RESCH?
Aby wykonywać tak kompleksową pracę, potrzebny jest znaczny zespół profesjonalistów. W sumie w RESCH pracuje obecnie ponad 45 pracowników, z czego 10 to prawnicy zajmujący się oszustwami inwestycyjnymi, a 6 to eksperci w zespole dochodzeniowym ds. oszustw inwestycyjnych. Rozbudowany zespół obejmuje również zewnętrznych śledczych do szczególnie delikatnych misji. Nasz własny zespół do spraw mediów monitoruje nie tylko ostrzeżenia władz europejskich, takich jak polskie KNF, brytyjski FCA, austriacki FMA, szwajcarski FINMA czy niemiecki BaFin, ale również publikuje swoje własne codzienne ostrzeżenia pod nazwą RESCH Aktualności.

 

Jaka jest grupa docelowa?
Klientami RESCH Rechtsanwälte GmbH są wyłącznie ofiary oszustw inwestycyjnych, nie tylko z Europy, ale ze wszystkich części świata. Z tego powodu prowadzimy również zarówno anglojęzyczna strone internetowa www.resch-investmentfraud.com   jak i niemieckojęzyczną stronę internetową www.resch-rechtsanwaelte.de


Dlaczego warto skorzystać z bezpłatnej oceny swojej sprawy?
Zanim podejmiemy się prowadzenia sprawy, każdy potencjalny klient otrzymuje najpierw bezpłatną ocenę wstępną. W ten sposób prawnicy RESCH decydują, czy sprawa ma wystarczające szanse powodzenia. Jeśli tak jest to osoba zainteresowana zostanie przyjęta jako klient. Kiedy przebieg dochodzenia, które poprowadzi nasz zespol specjalistow, nie jest pomyślny - klient otrzymuje  ocenę negatywną a sprawa jest odrzucana.

 

 


Jaki jest procent skuteczności RESCH?
Stopień powodzenia zawsze zależy od indywidualnego przypadku. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że jest on znacznie wyższy niż większość ofiar oszustw inwestycyjnych mogłaby sobie wyobrazić. Laik nie ma pojęcia, jak w ogóle postępować w sprawach związanych z manipulacjami na rynkach inwestycyjnych,  jakie są możliwości techniczne - zwłaszcza w zakresie tropienia przepływów pieniędzy. 


Jak długo trwa postępowanie?
Ofiary oszustw inwestycyjnych muszą uzbroić się w cierpliwość. Postępowania ciągną się zarówno po stronie cywilnej, jak i karnej. Inwestorzy muszą liczyć się z tym, że postępowanie potrwa co najmniej rok, ale może też trwać znacznie dłużej. Nie musi to być jednak postrzegane wyłącznie jako wada, ponieważ często jest tylko kwestią czasu, kiedy krąg wokół gangu oszustów się zamknie.
 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0