360cryptoexperts: Gorzkie doświadczenie inwestorów!

09.10.2023
Niestety, bardzo duże możliwości wirtualnej rzeczywistości jaką jest Internet, pociąga za sobą równie duże pole działania dla oszustów. Zwłaszcza dużo osób pada ich ofiarami w obszarze inwestycji i kryptowalut. Dzisiaj chcielibyśmy ostrzec Cię przed wątpliwą platformą inwestycyjną o nazwie "360cryptoexperts". Nasze badania wykazały, że 360cryptoexperts nie jest renomowanym brokerem finansowym a wielu inwestorów miało złe doświadczenia. W tym artykule damy ci wgląd w kulisy tej platformy, rzucimy światło na negatywne recenzje klientów i pokażemy, gdzie możesz znaleźć pomoc, jeśli zostałeś już ofiarą 360cryptoexperts.

 

 

Za kulisami 360cryptoexperts

Strona 360-cryptoexperts.com została zarejestrowana w eNom, LLC 14 kwietnia 2022 roku. Co ciekawe, domena pochodzi z Nigerii, co jest już pierwszą oznaką potencjalnego oszustwa.


360cryptoexperts we własnych słowach

360cryptoexperts opisuje siebie jako spółkę zależną od 362fxoption Plc, która jest rzekomo dużą firmy. Twierdzą, że działają na rynku inwestycyjnym od 2012 roku i dążą do celu, jakim jest zapewnienie wielu osobom prawdziwego spotkania z rynkiem inwestycyjnym. Prawda kryjąca się za tymi słowami jest jednak otrzeźwiająca.


Brakująca rejestracja i fałszywy adres na 360-cryptoexperts.com

Co szokujące, spółka operacyjna 360cryptoexperts nie była nigdzie oficjalnie zarejestrowana. Podany adres, 1309 S Adams St, Fort Worth, TX 76104, Stany Zjednoczone, okazuje się być fałszywy. Prawdziwy operator nie jest fizycznie obecny w tej lokalizacji.


360-cryptoexperts.com: Niewystarczające informacje

Witryna 360-cryptoexperts.com nie spełnia wymogów prawnych dotyczących regulaminu i informacji. W rzeczywistości całkowicie brakuje politzki prywatności, a użyteczne informacje prawne nie są dostępne.


Nieuregulowana działalność i brak zabezpieczeń w 360cryptoexperts

360cryptoexperts działa w szarej strefie. Transakcje są całkowicie nieuregulowane i nie ma legalnych rachunków w uznanych bankach. Ponadto platforma nie oferuje żadnego zabezpieczenia dla inwestycji.


360cryptoexperts: Negatywne doświadczenia i presja na inwestorów

Doświadczenia inwestorów, którzy współpracowali z 360cryptoexperts, są konsekwentnie negatywne. Na popularnych forach i w mediach społecznościowych piętrzą się doniesienia o stratach i nieuczciwych programach. Jeszcze bardziej niepokojąca jest ogromna presja wywierana na potencjalnych inwestorów, aby szybko inwestowali. Często towarzyszy temu emocjonalna manipulacja w celu osiągnięcia dalszych wpłat.


Resch Rechtsanwälte i Chainalysis: Twój ratunek

Dla tych, którzy już padli ofiarą 360cryptoexperts, jest jednak nadzieja. Renomowana kancelaria prawna Resch Rechtsanwälte współpracuje z amerykańską firmą Chainalysis zajmującą się analizą blockchain. Nasz zespół badawczy jest wyposażony w oprogramowanie śledcze Chainalysis Reactor. Jest to autorskie oprogramowanie do badania przestępstw finansowych, które umożliwia śledzenie i namierzanie wirtualnych walut, w tym Bitcoina.


360cryptoexperts (360-cryptoexperts.com): Pytania i odpowiedzi

Pytanie 1: Co powinienem zrobić, jeśli straciłem już pieniądze na 360cryptoexperts?
Odpowiedź: Natychmiast skontaktować się z Resch Rechtsanwälte, aby podjąć kroki prawne przeciwko oszustom.

Pytanie 2: Jak mogę chronić się przed takimi oszustwami?
Odpowiedź: Chociaż ten artykuł tego nie dotyczy, zaleca się ogólnie zachować ostrożność i inwestować tylko w renomowane platformy.


Wnioski dotyczące 360cryptoexperts (360-cryptoexperts.com)

360cryptoexperts okazuje się być niezwykle ryzykowną platformą inwestycyjną i nie cieszy się dobrą reputacją. Negatywne doświadczenia inwestorów i wątpliwe praktyki firmy są alarmujące. Jeśli padłeś już ofiarą tego oszustwa, nie wahaj się skontaktować z Resch Rechtsanwälte w celu uzyskania pomocy w dochodzeniu swoich roszczeń. Zachowaj czujność i chroń swoje ciężko zarobione pieniądze przed takimi oszustwami.


RESCH Rechtsanwälte - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku

Jeśli padłeś ofiarą 360cryptoexperts (360-cryptoexperts.com) i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub poproś o oddzwonienie prawnika specjalizującego się w oszustwach inwestycyjnych. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.
 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0