Nasza ocena: Negatywna! 7Solutions.uk to oszustwo!

11.10.2023
Nazwa "7Solutions" na pierwszy rzut oka może brzmieć obiecująco, ale rzeczywistość kryjąca się za tą platformą wygląda ponuro. Oszustwa inwestycyjne to poważny problem, który dotyka wiele osób. W tym artykule chcielibyśmy zająć się złymi doświadczeniami inwestorów i negatywną oceną 7Solutions. Damy ci wgląd w ostrzeżenia niemieckiego organu nadzoru finansowego BaFin i pokażemy, w jaki sposób renomowana kancelaria prawna Resch Rechtsanwälte we współpracy z Chainalysis może pomóc ofiarom 7Solutions.

 

 

Doświadczenia: 7Solutions nie jest rzetelne

Platforma 7Solutions (7Solutions.uk) została zarejestrowana 28 czerwca 2023 roku. Na swojej stronie internetowej reklamuje się hasłem "Jedno konto dla wszystkich rynków". Jednak doświadczenia inwestorów z 7Solutions są niezmiennie negatywne. Wielu z nich zgłasza brak wypłat i nieprzejrzyste praktyki biznesowe. Ocena platformy jest zatem skrajnie krytyczna.


BaFin ostrzega przed 7Solutions

Niemiecki organ nadzoru finansowego BaFin wydał 26 września 2023 r. ostrzeżenie przed 7Solutions. BaFin przestrzega przed nieautoryzowanymi transakcjami na platformie. Oficjalne ostrzeżenie instytucji można przeczytać tutaj: Ostrzeżenie BaFin.


Brak przejrzystości i reguacji na 7Solutions.uk

Szczególnie niepokojący jest fakt, że 7Solutions nie podaje na swojej stronie internetowej żadnych informacji o firmie operacyjnej ani adresu fizycznego. Ragulamin nie spełnia nawet podstawowych wymogów prawnych. Platforma nie posiada legalnych kont w bankach o ugruntowanej pozycji i nie oferuje żadnych zabezpieczeń dla inwestorów.


Presja i manipulacje emocjonalne ze strony 7Solutions

Na różnych forach i w mediach społecznościowych dyskusje na temat 7Solutions charakteryzują się głównie negatywnym nastawieniem. Sygnały od inwestorów mówią o ogromnej presji wywieranej przez platformę na szybkie inwestowanie. Potencjalni inwestorzy są emocjonalnie naciskani do dokonywania dalszych wpłat, co wskazuje na wysoce wątpliwe praktyki biznesowe.


Pomoc dla ofiar 7Solutions

W tej trudnej sytuacji ofiary 7Solutions mają jednak również możliwości znalezienia wsparcia. Swoją pomoc oferuje renomowana kancelaria prawna Resch Rechtsanwälte. Współpracuje ona z amerykańską firmą Chainalysis zajmującą się analizą blockchain. Chainalysis Reactor, specjalne oprogramowanie do badania przestępstw finansowych, umożliwia śledzenie wirtualnych walut, takich jak Bitcoin. Daje to ofiarom szansę na wyśledzenie ich pieniędzy i domagania się sprawiedliwości.


Pytania i odpowiedzi dotyczące 7Solutions (7Solutions.uk)

Pytanie: Co ofiary 7Solutions powinny zrobić w pierwszej kolejności?
Odpowiedź: Ofiary powinny niezwłocznie skontaktować się z kancelarią prawną Resch Rechtsanwälte w celu uzyskania profesjonalnego wsparcia.

Pytanie: Czy można chronić się przed oszustwami inwestycyjnymi?
Odpowiedź: Ten artykuł koncentruje się na pomocy ofiarom. Zaleca się jednak inwestowanie na renomowanych platformach inwestycyjnych i zachowanie ostrożności.

Pytanie: Czy jest jakaś nadzieja dla ofiar 7Solutions na odzyskanie pieniędzy?
Odpowiedź: Tak, we współpracy z Chainalysis istnieje możliwość śledzenia wirtualnych walut i odzyskania nielegalnie przejętych pieniędzy.


Podsumowanie sprawy 7Solutions

Doświadczenia z 7Solutions nie są pozytywne, a platforma otrzymuje skrajnie negatywną ocenę. Ostrzeżenie BaFin potwierdza wątpliwy charakter 7Solutions. Ofiary 7Solutions nie powinny się jednak zniechęcać, ponieważ firma prawnicza Resch Rechtsanwälte oferuje pomoc w celu wyśledzenia utraconych pieniędzy. Ważne jest, aby w porę zwrócić się o profesjonalne wsparcie i nie ulegać presji czy manipulacji emocjonalnej. W takich przypadkach istnieje nadzieja na sprawiedliwość.


RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r.

Jeśli padłeś ofiarą 7Solutions (7Solutions.uk) i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub poproś o oddzwonienie prawnika specjalizującego się w oszustwach inwestycyjnych. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.
 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0