AktienAG - Oszuści inwestycyjni wykorzystują handel online

20-09-2022
AktienAG deklaruje, że oferuje inwestorom optymalne warunki do zarabiania zarówno szybkich, jak i bezpiecznych pieniędzy w handlu online. Wszystko w AktienAG to oszustwo inwestycyjne. Wszystko co inwestor widzi na swoim ekranie jest fałszywe. Nie zainwestowano ani centa. Pieniądze trafiły prosto do kieszeni oszustów inwestycyjnych. W AktienAG nic nie jest przedmiotem handlu. Czy mieliście podobne doświadczenia? Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od wątpliwych dostawców? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez AktienAG?
 

 

AktienAG: Obietnice na stronie aktien.ag są niepewne i podejrzane!
Co przedstawia się zdumionym inwestorom na stronie AktienAG? "Aktienag to międzynarodowy broker internetowy z dostępem do ponad 130 instrumentów handlowych w 6 klasach aktywów dla inwestorów detalicznych i instytucjonalnych. Działamy globalnie, a naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej i niezawodnej obsługi wszystkim naszym klientom." To tylko jeden mały fragment tekstu z podejrzanych obietnic, które ciekawscy mogą znaleźć na stronie AktienAG. Żadna z tych obietnic złożonych przez AktienAG nie została spełniona. Niestety, niepokojące praktyki biznesowe sprawiają raczej, że inwestorzy są niezadowoleni i mają złe doświadczenia!

 

AktienAG: Kto za tym stoi?
Większości inwestorów trudno będzie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ twórcy AktienAG robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. To rzeczywiście nic nadzwyczajnego, ponieważ oszuści zazwyczaj prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Takie strony internetowe są stale tworzone, szybko wprowadzane do sieci i równie szybko z niej usuwane. Ponadto domena najwyższego poziomu jest często zmieniana w celu oszukania organów nadzoru finansowego i organów ścigania.

 

AktienAG: Kto jest operatorem?
Na stronie internetowej aktien.ag nie można znaleźć prawie nic przydatnego w tym zakresie. Przynajmniej firma AKTIEN C LTD figuruje z adresem służbowym 1 Mabledon Pl, London WC1H 9AX, United Kingdom, ale twórców AktienAG nie można znaleźć pod tym adresem, bo to tylko fałszywa firma, bo firmy nie można znaleźć w rejestrze firm. Domena została zarejestrowana 17.02.2022 w serwisie GoDaddy.com, LLC. Istnieje również obowiązkowy adres e-mailowy wsparcia oraz numery telefonów +41435089328 (Szwajcaria) i +447897045352 (Wielka Brytania).

 

AktienAG: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwa inwestycyjne przebiegają ciągle według tego samego schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota rośnie i dlatego są gotowi "zainwestować" coraz wyższe sumy. Kłopoty zaczynają się, gdy inwestor chce mieć wypłacone swoje pieniądze, bo teraz nagle trzeba zapłacić podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego. Dopiero z opóźnieniem wielu inwestorów uświadamia sobie, że dali się nabrać oszustom inwestycyjnym, którzy nigdy nie zamierzali już wypłacić pieniędzy.
 

 

AktienAG: Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych?
Wielu zdesperowanych inwestorów zadaje sobie pytanie, co zrobić w przypadku oszustwa inwestycyjnego, gdyż oskarżenia karne raczej nie mają sensu, gdyż oskarżenia karne służą przede wszystkim ściganiu przestępstw, a nie odzyskaniu pieniędzy. Na jaką pomoc można liczyć w przypadku oszustwa inwestycyjnego i jak poszkodowani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik, który specjalizuje się w oszustwach inwestycyjnych, wie, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nigdy nie przepadają, tylko są gdzie indziej. Teraz można go dodać: Jest to wyzwanie, ale z odpowiednimi narzędziami możliwe jest regularne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoin za pośrednictwem Crypto Exchanger.

 

RESCH Attorneys at Law - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą AktienAG i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0