Bit Mine Network - fałszywe certyfikaty, BaFin ostrzega

10-03-2023
Bit Mine Network sugeruje, że inwestorzy otrzymują doskonałe warunki do zarabiania pieniędzy tak szybko, jak bezpiecznie podczas handlu kryptowalutami. W Bit Mine Network wszystko jest oszustwem inwestycyjnym. Wszystko, co inwestor widzi na swoim ekranie, służy oszustwu. Ani cent nie został zainwestowany. Pieniądze trafiły prosto do kieszeni oszustów inwestycyjnych. Nic nie jest przedmiotem obrotu na bitminenetwork.com. Czy mieliście podobne doświadczenia? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Bit Mine Network? Jaka jest pomoc dla oszustów inwestycyjnych? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od wątpliwych dostawców?

 

 

Bit Mine Network: Informacje na stronie bitminenetwork.com są wątpliwe!
Co czytają niczego nie podejrzewający inwestorzy na stronie bitminenetwork.com? "Zapoznaj się z programami Bit Mine Network z ultraszybkimi interwałami zysków w czasie rzeczywistym: Stan Twojego konta jest aktualizowany co sekundę, a natychmiastowa wypłata do Twojego portfela jest dostępna w każdej chwili." To tylko mała próbka wątpliwych obietnic, które potencjalni klienci znajdą na stronie Bit Mine Network. Żadne z tych pełnych zapewnień od Bit Mine Network nie zostało dotrzymane. Nieprzyjemnie, podejrzane zachowanie biznesowe raczej sprawia, że rozczarowani inwestorzy i nieszczęśliwe doświadczenia!

 

Bit Mine Network: Kto jest za tym?
Ponieważ twórcy Bit Mine Network robią wszystko, co mogą, aby ukryć prawdziwe okoliczności, bardzo wielu inwestorów będzie dość trudno odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością nie jest to niezwykłe, ponieważ sprawcy zwykle prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Są one produkowane seryjnie, szybko umieszczane w sieci i równie szybko zamykane. Ponadto domena najwyższego poziomu jest wielokrotnie zmieniana w celu uniknięcia organów nadzoru finansowego i organów ścigania. Mimo to od 29.12.2022 r. istnieje ostrzeżenie BaFin.

 

Ale kto prowadzi Bit Mine Network?
Na stronie internetowej Bit Mine Network nie ma prawie nic użytecznego na ten temat. Z pewnością operator Bit Mine Network Limited jest wymieniony z adresem Alnwick Road, London E16, UK, ale twórców Bit Mine Network nie można tam znaleźć, ponieważ jest to tylko fałszywy adres. Ponadto można znaleźć adres e-mail support@bitminenetwork.com i numer telefonu +16203816477. Domena bitminenetwork.com została zarejestrowana 03.09.2022 w NameCheap, Inc.

 

Bit Mine Network: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne wyraźnie podąża za tym samym schematem: inwestorzy wchodzą z niewielką kwotą - zwykle 250 euro - i szybko doświadczają, jak ta kwota rośnie, tak że są gotowi "zainwestować" coraz wyższe kwoty. Zaczynają się spory, za każdym razem, gdy inwestor chce, aby wypłacono mu jego pieniądze, wtedy, felernie, najpierw muszą zostać zapłacone podatki, prowizje, opłaty lub cokolwiek innego. O wiele za późno, wielu inwestorów zdaje sobie sprawę, że padli na oszustów inwestycyjnych, którzy nigdy nie zamierzali wypłacić pieniędzy ponownie.

 

 

Bit Mine Network: Jaka jest pomoc dla oszustw inwestycyjnych?
Wielu oszukanych inwestorów zastanawia się, jak powinni postępować w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ oskarżenia karne nie mają większego sensu, ponieważ takie oskarżenia służą przede wszystkim ściganiu, a nie odzyskaniu pieniędzy. Jaka pomoc jest dostępna w przypadkach oszustw inwestycyjnych i jak poszkodowani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak mawiano, pieniądze nigdy nie zniknęły, tylko są gdzie indziej. Teraz można dodać: Jest to wyzwanie, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest regularne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one zdeponowane w Bitcoinie za pośrednictwem Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą Bit Mine Network i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0