Blockstramfx: Od poważnych obaw do negatywnych recenzji

17.08.2023
Broker internetowy Blockstramfx (blockstramfx.online) obiecuje swoim klientom godne zaufania inwestycje. Jednak rosnąca liczba negatywnych doświadczeń kontrahentów, niepochlebne recenzje i skargi inwestorów, przyciągnęły uwagę organów regulacyjnych. W tym artykule przyjrzymy się kontrowersyjnym aspektom Blockstramfx, podkreślając ostrzeżenia urzędów nadzoru finansowego. Omówim też konsekwencje wynikające z inwestowania na tej wątpliwej platformie finansowej. Specjaliśći z Kancelarii Resch w Berlinie pomogą ci odzyskać utracone pieniądze!

 

 

Blockstramfx: Ostrzeżenie od FCA

W dniu 8 sierpnia 2023 r. brytyjski Financial Conduct Authority (FCA) opublikował pilne ostrzeżenie dotyczące Blockstramfx (blockstramfx.online). Regulator podkreślił, że firma może oferować nieautoryzowane usługi lub produkty finansowe i ostrzegł inwestorów przed potencjalnymi oszustwami. FCA podkreśliła, że Blockstramfx nie jest upoważniony do prowadzenia działalności finansowej w Wielkiej Brytanii i zdecydowanie odradza zawieranie transakcji z firmą.


Brak reputacji i wątpliwe praktyki Blockstramfx.online

Blockstramfx opisuje siebie jako "w 100% godnego zaufania brokera handlowego" i obiecuje niezawodne i bezpieczne usługi. Jednak wiele czynników poddaje w wątpliwość to twierdzenie. Brak tożsamości założycieli i kadry kierowniczej, a także brak rejestracji i notowań w stowarzyszeniach finansowych lub księgach, budzą poważne obawy co do autentyczności Blockstramfx.


Blockstramfx.online: Brak polityki prywatności i utajnienie danych domeny

Ponadto nie ma Polityki Prywatności, co jest niepokojące dla firm tego typu. Fakt, że nie ma legalnych kont w uznanych bankach, również zwiększa wątpliwości co do uczciwości firmy. Domena blockstramfx.online została zarejestrowana 05.05.2023 w HOSTINGER operations, UAB i zanonimizowana za pomocą Privacy Protect, LLC.


Blockstramfx: Złe doświadczenia i negatywne opinie

Recenzje i doświadczenia inwestorów z Blockstramfx są wyłącznie negatywne. Inwestorzy zgłaszają brak wypłat zysków i presję ze strony firmy na ponowne inwestowanie. Niepokojące są również próby manipulacji emocjonalnej mające na celu wywarcie wpływu na inwestorach w celu dokonania większej liczby depozytów. Brak jasnych danych kontaktowych i dostępnych infolinii do odbsługi klientów, rodzi dodatkowe pytania i zwiększa nieufność inwestorów


Blockstramfx: Pomoc ze strony Resch Rechtsanwälte i Chainalysis

W świetle rosnących obaw, poszkodowani inwestorzy zwrócili się o pomoc prawną. Renomowana firma prawnicza Resch Rechtsanwälte specjalizuje się w pomocy ofiarom oszustw inwestycyjnych i może być ważnym źródłem informacji dla inwestorów niezadowolonych z Blockstramfx.

Ponadto firma korzysta z Chainalysis do śledzenia środków przekazywanych za pośrednictwem giełd kryptowalut. Może to okazać się kluczowe w śledzeniu śladów zainwestowanego kapitału.


Blockstramfx (blockstramfx.online) Pytania i odpowiedzi

Czy Blockstramfx (blockstramfx.online) jest legalny? Brak przejrzystości, negatywne doświadczenia i ostrzeżenia FCA budzą poważne wątpliwości co do powagi Blockstramfx.

Czy istnieją jasne dane kontaktowe Blockstramfx? Jedyną dostępną opcją kontaktu jest adres e-mail i nie ma dostępnej infolinii telefonicznej.

Jakie działania prawne mogą podjąć inwestorzy? Firma prawnicza Resch Rechtsanwälte oferuje pomoc prawną inwestorom, którzy zostali oszukani przez Blockstramfx.

W jaki sposób inwestorzy mogą śledzić swoje inwestycje? Wykorzystanie Chainalysis w naszej kancelarii umożliwia śledzenie środków przekazywanych za pośrednictwem Crypto Exchanger.


Blockstramfx (blockstramfx.online): Podsumowanie

Platforma inwestycyjna Blockstramfx (blockstramfx.online) znajduje się w ogniu krytyki z powodu złych doświadczeń i negatywnych recenzji. Biorąc pod uwagę wiele wątpliwych aspektów, potencjalni inwestorzy powinni zachować szczególną ostrożność i przeprowadzić szeroko zakrojone badania przed nawiązaniem relacji biznesowych z Blockstramfx.


RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r.

Jeśli padłeś ofiarą Blockstramfx (blockstramfx.online) i chciałbyś wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub poproś o oddzwonienie adwokata specjalizującego się w oszustwach inwestycyjnych. Otrzymasz bezpłatną ocenę sprawy.
 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0