Crystals Capitals - Opinie dotyczące bułgarskiego brokera

28-02-2023
CrystalsCapitals udaje, że oferuje inwestorom najlepsze możliwe warunki do zarabiania zarówno szybkich, jak i bezpiecznych pieniędzy podczas handlu online. W CrystalsCapitals to wszystko oszustwo inwestycyjne. Ani cent nie został zainwestowany. Nic nie jest przedmiotem handlu na Crystalscapitals.com. Pieniądze poszły prosto do kieszeni oszustów inwestycyjnych. Wszystko, co inwestor widzi na swoim ekranie, jest oszustwem. Czy miałeś podobne doświadczenia? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od wątpliwych dostawców? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez CrystalsCapitals? Jaka pomoc jest dostępna w przypadku oszustwa inwestycyjnego?

 

 

CrystalsCapitals: Wątpliwe obietnice na Crystalscapitals.com
Co muszą otrzymać zdumieni inwestorzy na stronie www.crystalscapitals.com? "Obsługa rozległej i zróżnicowanej bazy klientów w ramach bezkonfliktowego, wyłącznie brokerskiego modelu. Strategiczne sojusze z najlepszymi domami inwestycyjnymi, członkami giełdy, powiernikami i wiodącymi dostawcami oprogramowania." To tylko mały fragment podejrzanych zapewnień, które inwestorzy znajdą na stronie internetowej CrystalsCapitals. Żadna z tych wzniosłych obietnic CrystalsCapitals nie została spełniona. Niestety, wątpliwe postępowanie biznesowe raczej sprawia, że inwestorzy są rozczarowani i mają złe doświadczenia!

 

CrystalsCapitals: Kto się za tym ukrywa?
Prawdopodobnie trudno jest inwestorom odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ twórcy CrystalsCapitals robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. W każdym razie nie jest to nic niezwykłego, ponieważ oszuści zwykle prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Takie są stale tworzone, szybko umieszczane w Internecie i równie szybko ponownie zdejmowane, ponadto domena najwyższego poziomu jest wielokrotnie zmieniana, aby oszukać organy nadzoru finansowego i organy ścigania. Oprócz Crystalscapitals.com, Shadlake LTD prowadzi również portale deluxeroyals.com i eurotradeinvest.com.

 

Ale kto jest operatorem CrystalsCapitals?
Na stronie internetowej CrystalsCapitals nie można znaleźć nic użytecznego w tym zakresie. Chociaż operator Shadlake LTD jest wymieniony z adresem Bułgaria, Sofia 1510, gmina: Stolichna, Poduyane, dzielnica Hadzhi Dimitar, bl. 149, twórcy CrystalsCapitals nie mogą być znalezieni pod tym adresem, ponieważ jest to firma skrzynki pocztowej. Ponadto istnieje adres e-mail support@crystalscapitals.com, jak również brytyjskie numery telefonów  +44 7458038366 i +44 7458197898. Domena Crystalscapitals.com została zarejestrowana w Realtime Register B.V. w dniu 22.08.2022.

 

CrystalsCapitals: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne zawsze rozgrywa się według tego samego schematu: inwestorzy początkowo wkładają niewielką kwotę - zwykle 250 euro - i są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota się mnoży, tak bardzo, że są gotowi "zainwestować" coraz wyższe kwoty. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy inwestor chce wypłacić swoje pieniądze, ponieważ teraz podatki, prowizje, opłaty lub cokolwiek innego rzekomo musi być zapłacone wszystko na raz. Niestety większość inwestorów jest zbyt wolna, aby zdać sobie sprawę, że padli ofiarą oszustwa inwestycyjnego i że nigdy nie było zamiaru wypłacać pieniędzy ponownie.

 

 

CrystalsCapitals: Jaka jest pomoc w przypadku oszustwa inwestycyjnego?
Wielu poszkodowanych inwestorów zadaje sobie pytanie, co zrobić w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ wniesienie zarzutów karnych raczej nie ma sensu, ponieważ zarzuty karne służą przede wszystkim do ścigania karnego, ale nie do odzyskania pieniędzy. Jaka pomoc jest dostępna w sprawach o oszustwa inwestycyjne i jak poszkodowani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych wie, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak kiedyś mówiono, pieniądze nigdy nie zniknęły, tylko są gdzie indziej. Dziś można je dodać: Jest to wyzwanie, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest systematyczne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez giełdę kryptowalut.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r.
Jeśli byłeś ofiarą Crystals Capitals i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0