DefiGroupinv: Oszuści inwestycyjni fałszywie podają adres w Wielkiej Brytanii

19.06.2023
DefiGroupinv prezentuje się jako platforma inwestycyjna, która oferująca inwestorom wyjątkowe możliwości szybkiego i bezpiecznego generowania zysków. Za jej pomocą można inwestować w energię, nieruchomości, emerytury, ubezpieczenia i metale szlachetne. Jednak w DefiGroupinv wszystko kręci się wokół oszustw inwestycyjnych. Na stronie defigroupinv.com nie odbywa się żaden rzeczywisty handel i nie jest inwestowany ani jeden cent. Zamiast tego wszystkie fundusze trafiają do kieszeni nieuczciwych oszustów. Każdy element wyświetlany na ekranie inwestora jest sfabrykowany. Czy spotkałeś się z podobnymi sytuacjami? Co mogą zrobić oszukani inwestorzy w obliczu schematów DefiGroupinv? Jak mogą odzyskać utracone środki od niewiarygodnych dostawców? Jakiego rodzaju pomoc jest dostępna dla ofiar oszustw inwestycyjnych?

 

 

DefiGroupinv: Wątpliwe informacje na stronie internetowej
Na co natrafia zdezorientowany użytkownik podczas przeglądania strony defigroupinv.com? "DefiGroupinv to półautomatyczna internetowa platforma inwestycyjna założona przez zespół profesjonalnych traderów i ekspertów z różnych dziedzin inwestycyjnych, wykorzystująca zarówno sztuczną inteligencję, jak i ludzką wiedzę. Naszym głównym celem jest handel kryptowalutami na wielu giełdach, uzupełniony wielomilionowymi inwestycjami w wydobycie surowego złota w krajach rozwijających się (Afryka) i innych lokalizacjach na całym świecie, we współpracy z renomowanymi grupami wydobywczymi". To zaledwie rzut oka na podejrzane twierdzenia, które można znaleźć na defigroupinv.com. Żadna z tych ekstrawaganckich obietnic złożonych przez DefiGroupinv nigdy nie została spełniona. Niestety, takie oszukańcze praktyki biznesowe prowadzą do niezadowolonych inwestorów i niepokojących doświadczeń!

 

DefiGroupinv: Kto ukrywa się za oszustwem
Wielu inwestorów ma poważne trudności z odpowiedzią na to pytanie, ponieważ twórcy DefiGroupinv podejmują liczne działania w celu ukrycia prawdy. Takie zachowanie nie jest zaskakujące, ponieważ oszuści często prowadzą wiele stron internetowych zgodnie z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Witryny te są stale uruchamiane, szybko usuwane i często zmieniają domeny najwyższego poziomu, aby uniknąć organów nadzoru finansowego i organów ścigania.

 

Ale kto stoi za defigroupinv.com?
Strona Internetowa dostarcza minimum przydatnych informacji w tym zakresie. Jako adres firmy DefiGroupinv podany jest 1 Great George St, London SW1P 3AA. Pod tym adresem nie można jednak znaleźć osób odpowiedzialnych za DefiGroupinv, ponieważ jest on fałszywy. Adres e-mail info@defigroupinv.com jest również podany, ale numer telefonu nie jest dostępny. Domena defigroupinv.com została zarejestrowana 17.09.2022 r. w NameSilo, LLC.

 

 

DefiGroupinv: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne przebiega według przewidywalnego schematu: inwestorzy początkowo wpłacają niewielką kwotę, często około 250 euro, i są pod wrażeniem tego, jak szybko ta kwota rośnie. W rezultacie stają się skłonni do inwestowania większych kwot. Konflikty pojawiają się, gdy inwestor próbuje wypłacić swoje środki, ponieważ nagle musi zmierzyć się z podatkami, prowizjami, opłatami lub innymi opłatami. Niestety, większość inwestorów zbyt późno zdaje sobie sprawę, że padli ofiarą oszustwa inwestycyjnego, a oszuści nigdy nie zamierzali zwracać pieniędzy.

 

DefiGroupinv: Dostępna pomoc dla ofiar oszustw inwestycyjnych
W obliczu oszustwa inwestycyjnego wielu inwestorów zastanawia się, jakie działania podjąć, ponieważ samo złożenie skargi karnej może nie przynieść znaczących rezultatów. Skargi karne mają przede wszystkim na celu ściganie sprawców, a nie odzyskanie utraconych środków. Na jaką pomoc mogą liczyć ofiary oszustw inwestycyjnych? Jak mogą odzyskać swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych posiada niezbędną wiedzę, aby prześledzić szlak pieniężny. Jak mówi przysłowie: "Pieniądze nie zniknęły, są po prostu gdzie indziej". Można dodać, że systematyczne śledzenie cyfrowych pieniędzy, nawet jeśli zostały zdeponowane za pośrednictwem Bitcoin lub giełdy kryptowalut, jest trudne, ale wykonalne przy użyciu odpowiednich narzędzi.

 

RESCH Rechtsanwälte - Ochrona interesów inwestorów od 1986 r.
Jeśli padłeś ofiarą DefiGroupinv i chcesz zbadać możliwości odzyskania swoich środków, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0