Definite Area - Bez wątpienia jest to oszustwo inwestycyjne

10-10-2022
Definite Area twierdzi, że inwestorzy otrzymują najlepsze możliwe warunki, aby szybko i bezpiecznie zarabiać pieniądze z handlem online. Ale w Definite Area wszystko jest oszustwem inwestycyjnym. Wszystko co inwestor widzi na swoim ekranie jest fałszywe. Pieniądze od razu wylądowały w kieszeniach oszustów inwestycyjnych. Nie zainwestowano ani centa. Nic nie jest przedmiotem handlu w Definite Area. Czy mieliście podobne doświadczenia? Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od wątpliwych dostawców? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Definite Area?

 

 

Definite Area: Doświadczenia innych inwestorów
Definite Area to nieuczciwa firma z fałszywymi pozytywnymi recenzjami. Inwestorzy nie dostają nic i tracą wszystko, co tam zdeponowali. Inwestorzy są systematycznie rujnowani przez rzekomych doradców stosujących metody manipulacyjne. Cały system Definite Area został zaprojektowany tak, aby wyłącznie brać i nic nie dawać.

 

Definite Area: Obietnice na stronie internetowej są niewiarygodne i wątpliwe
Co serwują zaskoczeni inwestorzy na stronie Definite Area? "Zespół ekspertów Definite Area poprowadzi Cię w realizacji celów finansowych. Nasi specjaliści oceniają warunki rynkowe, aby nadążyć za wszelkimi zmianami i zapewnić Ci najlepsze doświadczenia handlowe. Zapewniamy wszystkie praktyczne porady, wsparcie, monitoring i szkolenia, których potrzebujesz od najlepszych handlowców. W każdej chwili możesz też zwrócić się o pomoc do swojego osobistego menedżera." To tylko mała próbka niegodnych zaufania obietnic, które inwestorzy znajdą na stronie Definite Area. Żadna z tych obietnic złożonych przez Definite Area nie została dotrzymana. Niestety, wątpliwe postępowanie biznesowe sprawia raczej, że inwestorzy są niezadowoleni i mają złe doświadczenia!

 

Definite Area: Kto za tym stoi?
Odpowiedź na to pytanie będzie prawdopodobnie dość trudna dla większości inwestorów, ponieważ twórcy Definite Area robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. Nie jest to jednak nic nadzwyczajnego, ponieważ oszuści prowadzą zazwyczaj kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Strony takie są tworzone na bieżąco, szybko wprowadzane do sieci i równie szybko zamykane. Dodatkowo domena najwyższego poziomu jest wielokrotnie zmieniana, aby oszukać organy nadzoru finansowego i organy ścigania.

 

Definite Area: Kto obsługuje brokera?
Na stronie definitearea.com nie ma żadnych możliwych do wykorzystania informacji w tym zakresie. Firma Definite Area jest tylko wspomniana bez adresu i formy prawnej, oczywiście jest to produkt fantasy. Ponadto definitearea.com udostępnia obowiązkowy adres e-mailowy wsparcia oraz numery telefonów +442035355844 dla Wielkiej Brytanii i +3197010265364 dla Holandii. Oczywiście te szczegóły nie są nawet w najmniejszym stopniu wystarczające do ustalenia miejsca zamieszkania czy pochodzenia twórców Definite Area. Domena została zarejestrowana 11.03.2022 w Internet Domain Service BS Corp i zanonimizowana w Whois Privacy Corp. 

 

Definite Area: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne przebiega zwykle według tego samego schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota rośnie i dlatego są gotowi "zainwestować" coraz wyższe sumy. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy inwestorzy chcą mieć wypłacone pieniądze, bo teraz nagle trzeba zapłacić podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego. O wiele za późno większość inwestorów zdaje sobie sprawę, że zostali oszukani przez oszustwo inwestycyjne i że nigdy nie było zamiaru wypłacać pieniędzy ponownie.
 

 

Definite Area: Jaka pomoc dla oszustw inwestycyjnych?
Co zrobić w przypadku oszustwa inwestycyjnego, zadaje sobie pytanie wielu oszukanych inwestorów, ponieważ złożenie skargi karnej nie ma większego sensu, ponieważ skargi karne służą przede wszystkim ściganiu karnemu, ale nie odzyskaniu pieniędzy. Jaka pomoc jest dostępna w przypadku oszustw inwestycyjnych i jak poszkodowani inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nigdy nie przepadają, tylko są gdzie indziej. W dzisiejszych czasach można dodać: Jest to skomplikowane, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest systematyczne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one zdeponowane w Bitcoinie za pośrednictwem Crypto Exchanger.

 

RESCH Attorneys at Law - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą Definite Area i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0