Enyx Capital Ltd: To pachnie oszustwem inwestycyjnym online!

29.09.2023
W erze cyfrowej często mamy do czynienia z różnymi ofertami, które na pierwszy rzut oka wydają się przekonujące i prawdziwe. Jednak bliższe spojrzenie często ujawnia nieczyste intencje. Jednym z takich przykładów jest platforma Enyx Capital, dostępna pod adresem enyx.capital (trade.enyx.capital, my.enyx.capital). Nasze intensywne badania przyniosły zaskakujące odkrycia. Nasze dane mogą uchronić Cię przed podjęciem błędnych decyzji! A nawet jeśli już dałeś się nabrać oszustom - być może będziemy w stanie Ci pomóc!

 

 

Profesjonalny wygląd Enyx Capital
Dzięki swojej stronie internetowej enyx.capital (trade.enyx.capital, my.enyx.capital), platforma Enyx Capital sprawia wrażenie najwyższego profesjonalizmu. Atrakcyjne oferty, dedykowany zespół wsparcia i perspektywa atrakcyjnych zwrotów są trudne do przeoczenia. Ale za tą błyszczącą fasadą kryją się zwodnicze machinacje, w których ani jeden grosz z pieniędzy klientów nie jest faktycznie inwestowany. Nic więc dziwnego, że wielu inwestorów daje upust swojemu niezadowoleniu na różnych forach i wyraża negatywną krytykę. Wszystkie doświadczenia poszkodowanych inwestorów mówią same za siebie. Po zalogowaniu się, praktycznie nie ma możliwości wycofania zainwestowanego kapitału.


Wątpliwe pochodzenie: Gra w chowanego w sieci World Wide Web
Brakujący regulamin na stronie internetowej Enyx Capital rodzi pierwsze pytania. Nasze badania wykazały, że domena została zarejestrowana 20.06.2023 r. w NameCheap, Inc. Wykorzystywane usługi anonimizacji i lokalizacja IP w Federacji Rosyjskiej utrudniają jednoznaczną identyfikację operatora witryny.


Wiele niespójności i fałszywych tożsamości
Jeśli ktoś skontaktuje się z Enyx Capital za pośrednictwem adresów e-mail info@enyx.capital lub pr@enyx.capital, nie otrzyma żadnych dalszych informacji o operatorach. Strona internetowa podaje tylko jeden adres: 2 Galane Close, Northampton, Anglia, NN4 9YR. Jednak nasze badania nie mogły ustalić połączenia z tą lokalizacją i osobami stojącymi za stroną enyx.capital. Na próżno szukać numeru telefonu na enyx.capital.


Tajemnicze dane firmy: Chaotyczny bałagan
Numer rejestracyjny 08007751, który Enyx Capital przypisuje sobie, w rzeczywistości należy do firmy o nazwie Prive Ltd. Zamieszanie wzrasta, gdy nagle na stronie internetowej, natkniemy się  na nazwę Enyx Solutions Ltd. (chociaż firma nazywa się Enyx Capital Ltd.). Nazwa ta faktycznie istnieje w rejestrze handlowym Wielkiej Brytanii. Jednak jej rzeczywisty numer rejestracyjny to 09777180, a nie 08007751, jak twierdzą twórcy enyx.capital - co jest kolejnym dowodem na niecne zamiary Enyx Capital. Używanie fałszywych tożsamości w celu zmylenia potencjalnych klientów nie jest zwykłym przestępstwem! 


Wniosek: Wybierz inną platformę dla swoich inwestycji, Enyx Capital nie jest rzetelny!
Cyfrowy świat oferuje fałszerzom i oszustom wiele możliwości realizacji ich perfidnych planów. Platforma Enyx Capital jest doskonałym przykładem zwodniczych obietnic i fałszywych tożsamości. Inwestorzy powinni zachować czujność i przeprowadzić dogłębne badania przed zainwestowaniem swoich pieniędzy. Nasze ustalenia pokazują, że nie wszystko, co się świeci, jest złotem.


Pokrzywdzeni klienci nie powinni się poddawać!
Era cyfrowa przyniosła nam wiele korzyści, od komunikacji bez granic po handel bez granic. Ale wraz z tymi korzyściami pojawiły się również nowe wyzwania, w szczególności wzrost liczby oszustw internetowych. Jednak dla wszystkich tych, którzy znaleźli się w szponach takich schematów, jest nadzieja w postaci profesjonalistów gotowych do udzielenia pomocy.


Dekady zaangażowania na rzecz poszkodowanych: Resch Rechtsanwälte GmbH
Od momentu założenia w 1986 roku, Resch Rechtsanwälte niestrudzenie pracuje na rzecz ochrony ofiar oszustw inwestycyjnych online. Nasza długa historia i zaufanie naszych klientów mówią same za siebie. Jesteśmy nie tylko Twoimi prawnikami, ale także Twoim przewodnikiem w tych burzliwych czasach.


Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii: Analityka blockchain z wykorzystaniem Chainalysis
Era cyfrowa wymaga rozwiązań cyfrowych. Dlatego korzystamy z zaawansowanych narzędzi, takich jak Chainalysis, aby być o krok przed nawet najbardziej wyrafinowanymi oszustami. Niezależnie od tego, czy Twoje pieniądze trafiły do tradycyjnych banków, czy do ciągle zmieniającego się świata kryptowalut, możemy je wyśledzić.


Ekspertyza i zaangażowanie: Ponad czterdziestoosobowy zespół zajmuje się Twoją sprawą!
Odzyskanie utraconego kapitału nie jest łatwym zadaniem. Nasi wyspecjalizowani prawnicy, eksperci IT i wewnętrzni śledczy pracują ramię w ramię, aby zapewnić solidną opiekę naszym klientom. Mając tak oddany zespół po swojej stronie, możesz być pewien, że żaden szczegół nie zostanie przeoczony.


Osobisty kontakt i wsparcie: Zadzwoń do nas! Jesteśmy tu dla Ciebie!
W tak trudnych chwilach ważne jest, aby wiedzieć, że ktoś jest przy tobie. Oferujemy bezpłatną wstępną konsultację każdemu, kto został dotknięty oszustwem. Można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem +49 (0)30 8859770 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego online. Twoja walka stanie się naszą walką, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0