Flash Coin Mine - Podejrzane inwestycje finansowe

01.03.2023
Flash Coin Mine udaje, że inwestorom oferowane są doskonałe warunki do szybkiego i bezpiecznego zarabiania pieniędzy podczas handlu online. Wszystko w Flash Coin Mine to oszustwo inwestycyjne. Nic nie jest przedmiotem handlu na flashcoinmine.com. Pieniądze natychmiast lądują w kieszeniach oszustów inwestycyjnych. Wszystko, co inwestor widzi na swoim ekranie, jest fałszywe. Ani cent nie został zainwestowany. Czy mieliście podobne doświadczenia? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Flash Coin Mine? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od wątpliwych dostawców? Jaka pomoc jest dostępna w przypadku oszustwa inwestycyjnego?

 

 

Flash Coin Mine: Podejrzane i wątpliwe obietnice
Sam zauważyłeś, że strona flashcoinmine.com sprawia bardzo profesjonalne wrażenie. Bezpośrednie podejście, rzekomo interesujące oferty, a także odniesienie do wsparcia przez pracowników (brokerów), które powinno prowadzić do przekonującego zwrotu i zysków. Wszystko to wydaje się bardzo przekonujące. Jako niczego nie podejrzewający inwestor nie jesteś w stanie zdać sobie sprawy, że jesteś jedynie w grze i ani centa z Twoich pieniędzy nie jest inwestowany. Wszystkie pieniądze trafiają do kieszeni sprawców, którzy oczywiście nie obracają pieniędzmi inwestorów. Wszystko jest tylko inscenizacją i iluzją. 

 

Flash Coin Mine: Kto za tym stoi?
Strona internetowa Flash Coin Mine nie zawiera niczego odkrywczego, co powinno zapobiec zbyt łatwej identyfikacji sprawców. Dane domeny strony flashcoinmine.com również nie zawierają żadnej wskazówki, kto kiedyś zarejestrował stronę, a jedynie to, że rejestracja została dokonana 14.11.2022 r. z NameCheap, Inc. oraz że prawdziwi właściciele domeny - dość spodziewanie dla nas - ukrywają się za islandzkim serwisem anonimizacji Withheld for Privacy ehf. Poprzednia strona Flash Coin Mining z domeną flashcoinmining.com została również zarejestrowana w NameCheap, Inc. w dniu 12.07.2022 r., również anonimowo.

 

Ale kto prowadzi Flash Coin Mine?
Poza obowiązkowym adresem mailowym wsparcia info@flashcoinmine.com, na stronie flashcoinmine.com nie oferuje się inwestorowi numeru telefonu kontaktowego. Adres podany na stronie - xx00, E. Union Ave Suite 1100 Denver, Los Angeles, USA - można pominąć w poszukiwaniach osób odpowiedzialnych za platformę, ponieważ przy bliższym przyjrzeniu się nie ma on żadnego sensu. Chodzi zapewne o East Union Avenue w Denver w stanie Kolorado, ale za którym numerem domu kryje się wspomniany Suite 1100? I dlaczego nagle jako siedzibę firmy wymienia się Los Angeles w Kalifornii, które od Denver dzieli około 1650 km? Ten błędny adres to nie jest zwykłe niedopatrzenie, to czysta kalkulacja, w końcu sprawcy chcą jak najbardziej utrudnić dotarcie do nich. 

 

Flash Coin Mine: Poszukiwania międzynarodowe
Światowe poszukiwania Flash Coin Mine w odpowiednich rejestrach nie prowadzą do żadnego rezultatu. Kopalnia monet "Flash Coin" jest produktem fantastycznym. Na stronie internetowej Flash Coin Mine nadal znajduje się informacja, że prawa autorskie mają należeć do rzekomego BTC Limited, a także znaleźliśmy taką firmę w rejestrze handlowym Wielkiej Brytanii, ale obecnie nadal sprawdzamy, czy istnieje tu związek, czy też jest to kolejna próba zmylenia inwestorów. I nie możemy potwierdzić stwierdzeń o tym, że Flash Coin Mine jest bankiem inwestycyjnym, zgodnie z informacjami na stronie internetowej. Nie ma takiego banku. Ale dzięki naszym narzędziom badawczym nasz zespół dochodzeniowy zdołał wyśledzić oszustów inwestycyjnych.

 

Flash Coin Mine: Ostrzeżenia od organów regulacyjnych
Co nie jest zaskakujące, Flash Coin Mine już znalazł się pod kontrolą Financial Conduct Authority (FCA), UK, za swoje praktyki biznesowe i wątpliwe zachowanie. FCA wydał następujące ostrzeżenie w dniu 21.12.2022: "Flash Coin Mine / www.flashcoinmine.com - Uważamy, że ta firma może oferować usługi lub produkty finansowe w Wielkiej Brytanii bez naszego zezwolenia. Dowiedz się, dlaczego powinieneś być ostrożny w prowadzeniu interesów z tą nieautoryzowaną firmą i jak możesz się chronić.... 
Nieautoryzowana firma - Flash Coin Mine / www.flashcoinmine.com
Adres: xx00, E. Union Ave Suite, 110 Denver, Los Angeles, UNITED STATES OF AMERICA.
Strona internetowa: www.flashcoinmine.com"

 

 

Flash Coin Mine: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne wyraźnie rozgrywa się według tego samego schematu: inwestorzy wchodzą z niewielką kwotą - zwykle 250 euro - i szybko doświadczają, jak ta kwota się pomnaża, tak że są gotowi "zainwestować" coraz wyższe kwoty. Kłopoty zaczynają się w momencie, kiedy inwestor chce wypłacić swoje pieniądze, ponieważ teraz rzekomo podatki, prowizje, opłaty i inne rzeczy muszą być zapłacone wszystkie naraz. Dla większości inwestorów zbyt długo trwa uświadomienie sobie, że padli ofiarą oszustwa inwestycyjnego i że nigdy nie było zamiaru wypłacać pieniędzy ponownie.

 

Flash Coin Mine: Jaka jest pomoc dla oszustwa inwestycyjnego?
Wielu oszukanych inwestorów zadaje sobie pytanie, jak postępować w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ oskarżenia karne raczej nie mają sensu, gdyż oskarżenia karne służą przede wszystkim ściganiu, ale nie odzyskaniu pieniędzy. Na jaką pomoc można liczyć w przypadku oszustwa inwestycyjnego i jak oszukani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych wie, jak podążać za śladami pieniędzy, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nie zniknęły, ale niestety gdzieś indziej. W teraźniejszości można dodać: Nie jest to łatwe, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest cyfrowe śledzenie pieniędzy na bieżąco - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez giełdę kryptowalut.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r
Jeśli padłeś ofiarą Flash Coin Mine i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0