GFE Management Ltd. -Niemiecki urząd kontroli finansów ostrzega przed gfemarket.com

26.07.2023
Świat finansów może być akwarium dla rekinów, w którym inwestorzy często ulegają pokusie rzekomo bezpiecznych zysków. Niestety, nieuczciwe firmy, takie jak GFE Management Ltd., zastawiają pułapki na niczego niepodejrzewających inwestorów. Składają fałszywe obietnice na platformie handlowej gfemarket.com. Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego (BaFin) zajął się teraz GFE Management Ltd. i ostrzega przed nieuczciwymi praktykami. W tym artykule opisujemy doświadczenia z gfemarket.com, a także konsekwencje prawne wznikające ze współpracy z oszustem internetowym.

 

 

Kontekst: GFE Management Ltd. / gfemarket.com
GFE Management Ltd. to firma z siedzibą pod adresem First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown Street, St. Vincent and the Grenadines. Firma ta twierdzi, że jest renomowanym brokerem internetowym. Na stronie internetowej podany jest brytyjski numer telefonu +44 (73) 6053 2100. Pod nazwą gfemarket.com firma prowadzi platformę handlową, która oferuje intratne warunki handlowe na rynkach Forex, CFD i kryptowalut. Rzeczywistość jest jednak inna. Domena gfemarket.com została zarejestrowana dopiero 27 kwietnia 2002 r. w NameCheap, Inc. i zanonimizowana w islandzkim Withheld for Privacy ehf.


BaFin ostrzega przed nieautoryzowanymi usługami
Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego BaFin wydał oficjalne ostrzeżenie dotyczące gfemarket.com w dniu 03.07.2023. Powodem jest to, że GFE Management Ltd. oferuje usługi finansowe i papiery wartościowe na stronie internetowej bez wymaganego zezwolenia. Firmy, które chcą oferować usługi bankowe lub finansowe w Niemczech, potrzebują licencji zgodnie z niemiecką ustawą o bankowości lub niemiecką ustawą o nabywaniu i przejmowaniu papierów wartościowych. Jednak GFE Management Ltd. działa bez tej niezbędnej licencji.


Doświadczenie z gfemarket.com: Oszustwa i brak wypłat
Inwestorzy, którzy zainwestowali w gfemarket.com, zgłaszają złe doświadczenia i różne problemy. Kilku klientów skontaktowało się ze specjalistyczną kancelarią prawną Resch Rechtsanwälte po tym, jak nie otrzymali rzekomych zwrotów inwestycji. Strona wabiła klientów autentycznie wyglądającymi projektami giełdowymi z programu "Höhle der Löwen" i obiecywała zyski nawet w przypadku spadku cen. Kancelaria podejrzewa nieuczciwe praktyki za fasadą gfemarket.com i radzi poszkodowanym inwestorom, aby podjęli kroki prawne w celu ochrony swoich środków.


Pytania i odpowiedzi dotyczące GFE Management Ltd.
P: Czy strona gfemarket.com jest legalna?
O: Nie, gfemarket.com działa bez wymaganej licencji BaFin i oferuje nieautoryzowane usługi finansowe, dlatego platforma nie cieszy się dobrą reputacją.

P: Dlaczego BaFin prowadzi dochodzenie w sprawie GFE Management Ltd?
O: BaFin prowadzi dochodzenie, ponieważ GFE Management Ltd. oferuje usługi finansowe i papiery wartościowe na gfemarket.com bez wymaganej licencji.

P: Czy ofiary mogą podjąć kroki prawne?
O: Tak, ofiary powinny skontaktować się z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi, takimi jak Resch Rechtsanwälte, aby zabezpieczyć swoje fundusze i podjąć działania przeciwko oszustwu.


Ostrzeżenie przed GFE Management Ltd.
GFE Management Ltd z domeną gfemarket.com okazuje się być oszukańczą platformą, która wabi inwestorów fałszywymi obietnicami, a następnie ich oszukuje. Wszystko to dzieje się bez jakiejkolwiek autoryzacji co do świadczenia usług finansowych i inwestycyjnych. BaFin słusznie ostrzega przed tymi wątpliwymi praktykami i zaleca dokładne zbadanie powagi firmy przed dokonaniem inwestycji. Kroki prawne są niezbędne, aby zabezpieczyć pieniądze poszkodowanych stron i podjąć działania przeciwko oszustwom inwestycyjnym. Zaufanie jest dobre, kontrola jest lepsza - zwłaszcza w świecie finansów.


RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r.
Jeśli padłeś ofiarą GFE Management Ltd (gfemarket.com) i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub poproś o oddzwonienie prawnika specjalizującego się w oszustwach inwestycyjnych. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0