Huobi Trades - Oszuści inwestycyjni sprawiają, że fundusze znikają

27-09-2022
Huobi Trades twierdzi, że zapewnia inwestorom optymalne możliwości zarabiania zarówno szybkich, jak i bezpiecznych pieniędzy podczas handlu online. Wszystko w Huobi Trades to oszustwo inwestycyjne. Wszystko co inwestor widzi na swoim ekranie jest fałszywe. Nic nie jest przedmiotem handlu w Huobi Trades. Nie zainwestowano ani centa. Pieniądze wylądowały prosto w kieszeniach oszustów inwestycyjnych. Czy możesz opowiedzieć o podobnych doświadczeniach? Jaką pomoc można uzyskać w przypadku oszustwa inwestycyjnego? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Huobi Trades? Jak inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze od podejrzanych dostawców?

 

 

Huobi Trades: Zapewnienia są wątpliwe i niepoważne
W co każą wierzyć zaskoczeni potencjalni inwestorzy na huobitrades.com? "Nasze doświadczenie w dostarczaniu płynności zapewnia możliwość handlu na ponad 200 aktywach, w tym na rynku Forex, akcjach, indeksach, metalach i energiach, z najciaśniejszymi spreadami na rynku i ostrym jak brzytwa wykonaniem.... Twój kapitał jest bezpieczniejszy na koncie HuoBitrades niż w banku." To tylko niewielka część podejrzanych zapewnień, które inwestorzy znajdują na stronie Huobi Trades. Żadne z tych podanych zapewnień przez Huobi Trades nie zostało dotrzymane. Niestety, wątpliwe praktyki biznesowe sprawiają raczej, że inwestorzy są rozczarowani i mają złe doświadczenia!

 

Huobi Trades: Kto za tym stoi?
Większość inwestorów będzie raczej trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ twórcy Huobi Trades robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. Nie jest to bynajmniej nic nadzwyczajnego, gdyż oszuści często prowadzą kilka takich stron internetowych o tym samym oszukańczym modelu biznesowym. Są one tworzone w sposób ciągły, umieszczane w sieci jeden po drugim i równie szybko zamykane, a domena najwyższego poziomu jest również wielokrotnie zmieniana, aby oszukać finansowe organy regulacyjne i organy ścigania.

 

Huobi Trades: Kim jest operator?
Nic użytecznego nie można znaleźć na stronie Huobi Trades w tym zakresie. Nie podano ani firmy, ani adresu działalności, pod którym można by znaleźć operatorów Huobi Trades. Domena została zarejestrowana w NameSilo, LLC w dniu 16.06.2022. Dodatkowo na stronie znajdziemy zwykły adres mailowy wsparcia, ale nie ma numeru telefonu.

 

Huobi Trades: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne odbywa się stale według tego samego schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota się pomnaża i dlatego są gotowi "zainwestować" coraz wyższe kwoty. Kłopot pojawia się w momencie, gdy inwestor chce zlecić wypłatę swoich pieniędzy, bo wtedy rzekomo najpierw trzeba zapłacić podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego. Niestety, wielu inwestorów zdecydowanie za późno uświadamia sobie, że dali się nabrać na oszustwo inwestycyjne i że nigdy nie było zamiaru wypłacać pieniędzy ponownie.
 

 

Huobi Trades: Jaka jest pomoc dla oszustw inwestycyjnych?
Wielu poszkodowanych inwestorów zadaje sobie pytanie, jak powinni postępować w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ oskarżenia karne nie mają większego sensu, ponieważ oskarżenia karne służą przede wszystkim ściganiu, a nie odzyskaniu pieniędzy. Na jaką pomoc można liczyć w przypadku oszustwa inwestycyjnego i jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nie zniknęły, tylko są gdzie indziej. W teraźniejszości można do tego dodać: Nie jest to łatwe, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest systematyczne śledzenie pieniędzy w formie cyfrowej - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez giełdę kryptowalut.

 

RESCH Ochrona Inwestora - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą Huobi Trades i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0