iToroStocks - FCA ostrzega przed nieuczciwym brokerem

04.07.2023
Portal iToroStocks obiecuje zyski poprzez handel różnymi instrumentami finansowymi. Firma iToroStocks Ltd podkreśla, że jest zaawansowaną platformą handlową, dysponującą doświadczonym zespółem ekspertów i pobiera niskie opłaty. Jednak iToroStocks wprowadza inwestorów w błąd, ponieważ inwestycje są tylko symulowane, a wyświetlane zyski są fałszywe. Brytyjski organ nadzoru finansowego FCA ostrzega przed iToroStocks, ponieważ nie jest ona zarejestrowana i nie zapewnia ochrony. Dodatkowe badania wskazują na fałszywe adresy i systematyczne oszustwa inwestycyjne. Ofiary iToroStocks mogą skontaktować się z kancelarią RESCH Rechtsanwälte, aby omówić możliwości odzyskania środków.

 

 

Obietnice iToroStocks
Firma iToroStocks Ltd obiecuje zyski poprzez handel surowcami, kryptowalutami, walutami, indeksami i akcjami. Ich model biznesowy opiera się na handlu kontraktami różnicy kursowej (CFD). Oszuści zachęcają na stronie itoro-capital.net do skorzystania z ich "zaawansowanej technologicznie platformy handlowej, doświadczonego zespołu, niskich opłat i spreadów, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie handlowe". Podkreślają nowoczesność swojej platformy handlowej, chwalą swój zespół oraz niskie opłaty i spready. Niestety, prowadzi to inwestorów na manowce i gwarantuje rozczarowanie.

 

Jak naprawdę działa iToroStocks
Oferta brzmi dobrze: handel na doskonałej platformie. Jednak rzeczywistość jest oszustwem. Handel jest tylko symulowany, a wyświetlane zyski są fałszywe. Nie ma żadnych wypłat, o których nie było mowy. Brytyjski organ nadzoru finansowego ostrzega wyraźnie przed iToroStocks Ltd, niezarejestrowaną firmą, która jednak skierowana jest do osób w Wielkiej Brytanii. Inwestorzy nie mają dostępu do Financial Ombudsman Service ani ochrony zapewnianej przez Financial Services Compensation Scheme (FSCS). Dlatego jest mało prawdopodobne, że odzyskają swoje pieniądze, jeśli coś pójdzie nie tak.

 

iToroStocks: Ostrzeżenie brytyjskiego organu nadzoru finansowego FCA
Brytyjski organ nadzoru finansowego podkreśla: "Prawie wszystkie firmy i osoby oferujące, reklamujące lub sprzedające usługi lub produkty finansowe w Wielkiej Brytanii muszą być przez nas zatwierdzone lub zarejestrowane. Ta firma nie jest przez nas zatwierdzona i skierowana jest do osób w Wielkiej Brytanii. Nie możesz zwrócić się do Financial Ombudsman Service ani nie jesteś objęty ochroną Financial Services Compensation Scheme (FSCS), więc jest mało prawdopodobne, że odzyskasz swoje pieniądze, jeśli coś pójdzie nie tak." Tutaj znajduje się link do ostrzeżenia.

 

Dodatkowe informacje o iToroStocks
Nasze badania przyniosły nieoczekwane informacje dotyczące firmy iToroStocks Ltd. Istnieje uzasadnione podejrzenie, że adresy 14 New St, London, EC2M 4LX i 1 N Wall Quay North Dock, Dublin 1, Irlandia są fałszywymi adresami. Adres e-mail to info@itoro-capital.london. Numery telefonów to: +44 1884210604 (Wielka Brytania), +32 460247161 (Belgia) oraz +61 735204242 (Australia). Domena itoro-capital.net została zarejestrowana 22.11.2022 roku przez Hostinger, UAB. Ponadto domeny itoro-capital.co i itoro-capital.london były wykorzystywane do oszustw.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą iToroStocks i chcesz dowiedzieć się, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij formularz pytaniowy. Otrzymasz darmową ocenę swojej sprawy.

 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0