MiningFxTrades? MiningFxHub? Mining Fx Hub? To oszustwo inwestycyjne online!

28.09.2023
W wieloaspektowym świecie inwestycji cyfrowych pojawia się niestety coraz więcej wątpliwych platform. Wabią one inwestorów w swoje pułapki obiecując, w perspektywie czasu, atrakcyjne zyski. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie pełnego wyjaśnienia i konkretnych badań w celu ochrony potencjalnych inwestorów przed zbliżającą się katastrofą finansową. Poniżej przedstawiamy owoce intensywnego dochodzenia w sprawie platformy MiningFxTrades/ MiningFxHub, która jest również znana jako Mining Fx Hub (pisownia rozdzielna) i szuka ofiar przez domenę miningfx-hub.com. Czy miałeś już doświadczenia z tą platformą i czy były one złe niż dobre? Zdecydowanie powinieneś czytać dalej, ponieważ zainwestowany tam kapitał nie zawsze musi pozostać stracony na zawsze.

 

 

Analiza strony internetowej i praktyk biznesowych
Nasi eksperci badawczy zebrali istotne informacje na temat platformy MiningFxTrades / MiningFxHub. Na pierwszy rzut oka strona miningfx-hub.com sprawia niezwykle profesjonalne wrażenie. Jest starannie zaprojektowana, ma interesującą ofertę i obiecuje osobiste wsparcia ze strony brokerów, którzy obiecują lukratywne zwroty. Jednak pod tą błyszczącą powierzchnią kryje się perfidny mechanizm, w którym ani jeden cent zainwestowanego kapitału nie jest faktycznie inwestowany. Zamiast tego środki finansowe trafiają bezpośrednio do kieszeni przestępców, którzy w rzeczywistości nie prowadzą żadnej działalności handlowej (transakcji). Jest to tragiczny spektakl, którego rzeczywistość składa się wyłącznie z iluzji i oszustwa.


Wątpliwa anonimowość i różne niespójności
Strona internetowa ujawnia nie tylko brak regulaminu, co utrudnia identyfikację odpowiedzialnych podmiotów, ale także nieprzejrzystą rejestrację domeny. Została ona zarejestrowana 02.02.2023 r. w OwnRegistrar, Inc, podczas gdy prawdziwi właściciele ukrywają się za usługą anonimizacji. Ta data rejestracji nie zgadza się z informacjami na stronie internetowej, ponieważ twierdzi się tam - dość bezczelnie - że firma istnieje już od 2010 roku. Co więcej: zarówno podane numery telefonów z amerykańskimi prefiksami (+1 2133406575 i +1 3234511489), jak i niepełne adresy w Nottingham (31 Beeston Road, Nottingham i 49 Bridgeway Centre, Nottingham) nie dają żadnych istotnych wskazówek co do faktycznych operatorów. Ponadto nasz dział badawczy był w stanie udowodnić, że w wymienionych lokalizacjach nie ma zarejestrowanych firm o nazwie MiningFxTrades / MiningFxHub.


Niejednoznaczne informacje o operatorze i perspektywy na przyszłość
W miarę kontynuowania naszego dochodzenia napotkaliśmy istotne niespójności dotyczące informacji o operatorze. Chociaż strona internetowa początkowo wymienia Zolarex Ltd (domniemany adres: Trust Company Complex, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla) jako spółkę operacyjną, jest to wyraźny przypadek wprowadzania w błąd. Wspomniana firma została zamknięta 28.04.2021 r., na długo przed uruchomieniem platformy. Co więcej, w innym miejscu brytyjska firma o nazwie PFO AD Ltd. jest wymieniona jako operator. Niemniej jednak, dzięki zaawansowanym metodom badawczym, nasz zespół śledczy zdołał zebrać istotne wskazówki dotyczące prawdziwych operatorów. Wydaje się, że to tylko kwestia czasu, aż organy regulacyjne, takie jak niemiecki BaFin, austriacki FMA lub szwajcarski FINMA, przyjrzą się bliżej działalności MiningFxTrades/MiningFxHub i ostrzegą przed działalnością przestępczą.


Podsumowanie: Ta platforma nie robi poważnego wrażenia, lepiej tu nie inwestować!
W świetle dostępnych dowodów oczywiste jest, że platforma MiningFxTrades / MiningFxHub jest dobrze zaaranżowanym oszustwem zaprojektowanym w celu okradzenia niczego niepodejrzewających inwestorów z ich ciężko zarobionych pieniędzy. Nasze szczegółowe dochodzenie nie tylko ujawniło zwodne obietnice i niespójności w informacjach o operatorze, ale także wykazało znaczące oznaki planowanej operacji oszustwa. W tym krytycznym momencie niezwykle ważne jest podnoszenie świadomości i ostrzeganie potencjalnych inwestorów przed oszukańczymi schematami tej platformy. Jesteśmy zdeterminowani, aby kontynuować nasze badania w celu ujawnienia prawdziwych winowajców i promowania sprawiedliwych działań.


Dla tych, którzy już dali się nabrać oszustom: Nie poddawajcie się! Jesteśmy tu dla was!
W dzisiejszej erze transformacji cyfrowej jest to niestety zbyt powszechne zjawisko, że niczego niepodejrzewający inwestorzy wpadają w szpony oszustów internetowych. My, Resch Rechtsanwälte, staramy się być silnym i doświadczonym partnerem, jeśli zostaniesz dotknięty takimi nieuczciwymi manewrami. Poniżej przedstawiamy kluczowe punkty naszych usług i nasze zdecydowane zobowiązanie do wspierania Państwa w walce z oszustwami inwestycyjnymi online.


Resch Rechtsanwälte: Twój bastion przeciwko oszustwom inwestycyjnym online od 1986 roku
W tak krytycznych czasach, gdy liczba oszustw internetowych dramatycznie wzrasta, niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, że ma się po swojej stronie niezawodnego partnera. W Resch Rechtsanwälte GmbH jesteśmy dumni z tego, że od 1986 roku jesteśmy bastionem zaufania i pomocy dla ofiar oszustw inwestycyjnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko nadzieję, ale także sprawdzone i skuteczne rozwiązania w celu ratowania inwestycji.


Specjalistyczna technologia: Tarcza przeciwko oszustwom
W erze charakteryzującej się powszechną cyfryzacją wdrożenie specjalistycznych technologii jest koniecznością. Nasze wykorzystanie awangardowych narzędzi kryminalistycznych, w tym Chainalysis, wiodącego oprogramowania do analizy blockchain, pozycjonuje nas jako eksperta w wykrywaniu i analizie złożonych transakcji finansowych. Niezależnie od tego, czy Twoje środki zostały zainwestowane w tradycyjne banki, czy kryptowaluty, nasi eksperci są gotowi pomóc Ci w śledzeniu Twoich inwestycji.


Wiedza prawnicza i zaangażowany zespół: Twoja droga do sprawiedliwości
Proces odzyskiwania środków to dopiero początek. W walce z oszustami inwestycyjnymi online potrzebny jest zespół posiadający wiedzę prawniczą i doświadczonych śledczych, którzy rozumieją każdy niuans nieuczciwych metod. W Resch Rechtsanwälte GmbH zapewniamy, że każdy etap sprawy jest prowadzony przez profesjonalistów specjalizujących się w zwalczaniu oszustw inwestycyjnych online.


Nie jesteś sam z tym problemem!
Chcemy Cię zapewnić, że nie jesteś sam w tym stresującym czasie. Nasz sprawdzony zespół profesjonalistów prawnych, ekspertów IT i niestrudzona ekipa śledcza są zawsze gotowi zaoferować ci spersonalizowaną analizę twojej sytuacji, bezpłatnie i bez zobowiązań. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, że padłeś ofiarą oszustwa, nie wahaj się z nami skontaktować. Wspólnie dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat.


Wniosek: Natychmiast zajmiemy się Twoją sprawą!
W czasach, gdy przypadki oszustw internetowych osiągają niepokojący szczyt, kancelaria Resch Rechtsanwälte jest gotowa pomóc poszkodowanym. Nasz multidyscyplinarny zespół, wyposażony w najnowocześniejszą technologię (współpracujemy z Chainalysis, wiodącym na świecie narzędziem do śledzenia blockchain kryptowalut) i wiedzę prawniczą, pracuje niestrudzenie, aby utorować ci drogę do sprawiedliwości. Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem +49 (0)30 8859770 lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego online, aby uzyskać kompleksową, niezobowiązującą ocenę Twojej sprawy. W tych trudnych czasach jesteśmy Twoim zaufanym partnerem stojącym po Twojej stronie.

 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0