Paraiba przekształca się w Trillant - Tym samym nie ma zwrotu zainwestowanych środków finansowych

15.08.2022
Nie jest to żadna niespodzianka dla ekspertów. Paraiba to klasyczny schemat oszustów inwestycyjnych. Schemat piramidy finansowej Paraiba grozi upadkiem z powodu wysokich żądań spłaty i kurczących się zasobów pieniędzy. Wypłaty zostają wstrzymane, a Paraiba przekształca się Trillant / Trilliant. Pieniądze inwestorów staną się tokenami Trillant, jako rodzaj "certyfikatu uprawnień" lub "akcji", które zostaną zamienione na 5 centów za token przed faktycznym uruchomieniem, a następnie podwoją swoją wartość w ciągu czterech do sześciu tygodni wraz z oficjalnym uruchomieniem Trilliant Pay Coin, zgodnie z promocyjnymi obietnicami moderatorów. Osobna kryptowaluta o nazwie Trillant Pay Coin zostanie wyemitowana jako stablecoin ze stałym kursem wymiany na dolara amerykańskiego. To wszystko fantazja. Trillant Pay Coin nie ma żadnej wartości poza społecznością Paraiba. Wymiana bezwartościowej Trillant Pay Coin na euro przynosi zysk...ZERO EURO.
 

 

Paraiba przekształca się w Trillant: W ten sposób wypłata zostaje oficjalnie wstrzymana
Przekształcenie Paraiby w Trillant służy więc przede wszystkim temu, aby w sposób oszczędzający wizerunek zatrzymać wypłatę. Co gorsza, inwestorzy są aktualnie zachęcani, aby nadal zwiększać swoje depozyty, aby rozpocząć z jeszcze lepszą pozycją w tokenie Trillant. Później - i z pewnością znowu zostanie wymyślonych więcej powodów, aby opóźnić oficjalne uruchomienie Trillant Pay Coin tak długo, jak to możliwe - inwestorzy mogą następnie spróbować wymienić swoje Trillant Pay Coin na euro. Nie uda im się to, ponieważ Trillant Pay Coin będzie bezwartościowa, jeśli w ogóle się pojawi, a nie pozostanie tylko tokenem. Tak jak OneCoin - i Erich Ely wie o tym wszystkim.

 

Paraiba przekształci się w Trillant: Pośrednicy podlegają odpowiedzialności karnej
Ponownie ostrzeżenie dla wszystkich zwolenników przekształcenia Paraiby w Trilant. Grozi im odpowiedzialność karna, a także odpowiedzialność za wyrządzone szkody. I to ostrzeżenie jest traktowane poważnie. Schemat piramidy finansowej Paraiba zakrojony jest na znaczną skalę, co sprawia, że śledztwo karne w sprawie całego kompleksu Paraiba, Unique Private Bank, Unique Exchange i nowego zamieszania wokół tokena Trilliant jest nieuniknione.
 

 

RESCH Ochrona Inwestora - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r.
Jeśli stałeś się ofiarą Paraiby i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0