Problemy z nieuczciwym Brokerem?

14-11-2022
Wielu inwestorów ma do czynienia z nieuczciwymi brokerami finansowymi. Często  pośrednik, zajmujący się naszymi finansami, ma problem z wypłatą pieniędzy i przestaje być wiarygodny. Niestety takie doświadczenia stają sie coraz częstsze dla inwestorów platform handlowych w Internecie. Zanim inwestorzy zdają sobie sprawę, że padli ofiarą nieuczciwego brokera, mija wiele czasu a przede wszystkim ich kwota inwestycji rośnie. Co mogą zrobić inwestorzy, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze. Gdzie szukać pomocz, jeśli pośrednik sprawia problemy?
 

 

Problemy z Brokerem: To wszystko to tylko oszustwo inwestycyjne
Gorzka jest świadomość, kiedy inwestorzy zdają sobie sprawę, że to wszystko było tylko oszustwem inwestycyjnym, że oszust inwestycyjny ukradł ich pieniądze. Broker nie wypłaca pieniędzy. Co jednak zrobić, gdy ktoś dał się nabrać na nieuczciwego brokera? Niektórzy niemal odruchowo idą na policję i składają zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jest to zrozumiałe, ale nie do końca celowe, ponieważ skarga karna służy przede wszystkim ukaraniu sprawców, ale nie odzyskaniu pieniędzy. Co zrobić w przypadku oszustwa inwestycyjnego? Czy pomaga spojrzenie na czarną listę brokerów? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? 

 

Problemy z Brokerem: Podążaj za tropem pieniędzy
Dlatego ważne jest, aby w przypadku problemów z brokerami prześledzić ścieżkę pieniędzy. Dawniej mówiło się, że pieniądze zniknęły. Dziś można do tego dodać: Pieniądze można śledzić cyfrowo na bieżąco. To nie jest łatwe. Konieczne jest zastosowanie skomplikowanych narzędzi technicznych. Ponadto musi istnieć wysoki poziom wiedzy prawniczej w dziedzinie prawa karnego, prawa nadzoru i prawa cywilnego w odpowiednich krajach. Prawdopodobnie wszystkie sprawy dotyczące problemów z brokerami mają związek międzynarodowy. Jaka pomoc jest dostępna w tych przypadkach oszustw inwestycyjnych? 

 

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r.
Jeśli masz problemy z brokerami i chcesz wiedzieć czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze zadzwoń na +49 30 885 9770 lub wypełnij formularz kontaktowy. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0