Sanford Wealth Management - Ryzyko oszustwa inwestycyjnego w handlu online

26-09-2022
Sanford Wealth Management stwarza wrażenie, że inwestorzy otrzymują doskonałe możliwości zarabiania pieniędzy z inwestycji. Wszystko w Sanford Wealth Management to oszustwo inwestycyjne. Pieniądze trafiły prosto do kieszeni oszustów inwestycyjnych. Wszystko co inwestor widzi na swoim ekranie jest fałszywe. W Sanford Wealth Management nic nie jest przedmiotem handlu. Nie zainwestowano ani złotówki. Czy masy jakieś podobne doświadczenia? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Sanford Wealth Management? Jaką pomoc można uzyskać w przypadku oszustwa inwestycyjnego? Jak inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze od podejrzanych dostawców?
 

 

Sanford Wealth Management: Kto za tym stoi?
Odpowiedź na to pytanie będzie trudna dla inwestorów, ponieważ twórcy Sanford Wealth Management robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. Nie jest to wcale niezwykłe, ponieważ oszuści zazwyczaj prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Są one produkowane z wyprzedzeniem, wprowadzane do sieci jedna po drugiej i równie szybko usuwane z niej. Ponadto domena najwyższego poziomu jest wielokrotnie zmieniana, aby zmylić organy nadzoru finansowego i organy ścigania.

 

Sanford Wealth Management: Kto obsługuje platformę?
Na stronie sanford-london.com nie ma żadnych informacji na ten temat. Nie podano ani operatora, ani żadnego adresu służbowego, pod którym można znaleźć twórców Sanford Wealth Management. Jest to oczywiście produkt czystej fantazji. Domena została zarejestrowana 05.08.2022 w PSI-USA, Inc. Nie ma też adresu e-mail wsparcia, ani numeru telefonu.

 

Sanford Wealth Management: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne najwyraźniej przebiega według utartego schematu: inwestorzy wchodzą z niewielką kwotą - zwykle 250 euro - i szybko doświadczają, jak ta kwota się pomnaża, tak że są gotowi "zainwestować" coraz wyższe sumy. Problemy pojawiają się za każdym razem, gdy inwestor chce zlecić wypłatę swoich pieniędzy, bo wtedy rzekomo podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego trzeba zapłacić wszystkie naraz. Niestety większość inwestorów zbyt wolno orientuje się, że zostali oszukani i nigdy nie zamierzali odzyskać swoich pieniędzy.
 

 

Sanford Wealth Management: Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych?
Wielu poszkodowanych inwestorów zastanawia się, co zrobić z oszustwem inwestycyjnym, ponieważ oskarżenia karne nie mają większego sensu, gdyż służą przede wszystkim do ścigania, a nie do odzyskiwania pieniędzy. Jaka pomoc jest dostępna w przypadku oszustwa inwestycyjnego i jak poszkodowani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nie zniknęły, tylko są gdzie indziej. Dziś można dodać: Jest to zdradliwe, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest systematyczne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez Crypto Exchanger.

 

RESCH Ochrona Inwestora - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą Sanford Wealth Management i chcesz dowiedzieć się, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0