Global Stock Exchange - Ewidentnie oszustwo inwestycyjne

04.01.2023
Global Stock Exchange za pomocą swojej strony internetowej www.international-se.com daje do zrozumienia, że oferuje inwestorom fantastyczne możliwości. Szybkiego i bezpiecznego zarabiania pieniędzy przy pomocy depozytów bankowych, handlu walutmi, towarami i amerykańskimi akcjami. Jednak wszystko to oszustwo inwestycyjne. Pieniądze trafiły prosto do kieszeni oszustów finansowych. Wszystko co inwestor widzi na swoim ekranie jest oszustwem. Na International-se.com nic nie jest przedmiotem handlu. Nie zainwestowano ani centa. Czy możesz podać porównywalne doświadczenia? Jak inwestor ma odzyskać swoje pieniądze od wątpliwych dostawców? Jaką pomoc można uzyskać w przypadku oszustwa inwestycyjnego? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Światową Federację Giełd?

 

 

Global Stock Exchange: Zapewnienia na stronie internetowej budzą wątpliwości
Co czytają zdezorientowani inwestorzy na International-se.com? "Celem jest dostarczenie kompleksowej platformy handlowej dla początkujących i tych, którzy mają już doświadczenie na rynkach finansowych. Z tego powodu stale poszukujemy podobnie myślących osób i firm, aby współpracować i poszerzać naszą bazę klientów oraz świadczyć wysokiej jakości usługi większej liczbie handlowców." To tylko mały cytat z przesadnych obietnic, które zainteresowani mogą znaleźć na stronie Światowej Federacji Giełd. Ani jedna z tych obietnic złożonych przez Światową Federację Giełd nie została dotrzymana. Niestety, wątpliwe praktyki biznesowe sprawiają, że inwestorzy są zwykle niezadowoleni i mają złe doświadczenia!

 

Global Stock Exchange: Kto za tym stoi?
Odpowiedź na to pytanie może być dla inwestorów trudna, ponieważ Światowa Federacja Giełd robi wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. Nie jest to bynajmniej nic nadzwyczajnego, ponieważ sprawcy często prowadzą kilka takich stron internetowych o tym samym oszukańczym modelu biznesowym. Są one tworzone bez przerwy, wrzucane do Internetu jeden po drugim i równie szybko zamykane. Dodatkowo domena najwyższego poziomu jest często zmieniana, aby zmylić regulatorów finansowych i organy ścigania.

 

Ale kto jest operatorem World Federation of Exchanges?
Na stronie Światowej Federacji Giełd nie ma prawie żadnych użytecznych informacji w tym zakresie. Przynajmniej firma World Federation of Exchanges jest wymieniona z adresem biznesowym Genewa, Szwajcaria, Rue du Pré-de-la-Bichette 1 1201, pod którym nie można znaleźć twórców World Federation of Exchanges, przecież to fałszywa firma i fałszywy adres. Ponadto, można tam również znaleźć zwykły adres e-mail support@international-se.com oraz szwajcarski numer telefonu +41 565087298. Domena International-se.com została zarejestrowana 03.10.2022 w Hosting Ukraine LLC.

 

Światowa Federacja Giełd: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne notorycznie przebiega według powtarzającego się schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - i szybko widzą, jak ta kwota się pomnaża, tak że są gotowi "zainwestować" coraz większe sumy. Niezgoda zaczyna się za każdym razem, gdy inwestor chce mieć wypłacone swoje pieniądze, ponieważ teraz, rzekomo, podatki, prowizje, opłaty lub cokolwiek innego musi być zapłacone najpierw. Niestety większość inwestorów zdecydowanie zbyt wolno uświadamia sobie, że zostali oszukani i nigdy nie zamierzali odzyskać swoich pieniędzy.

 

 

Global Stock Exchange: Gdzie szukać pomocy dla  inwestujących?
Wielu poszkodowanych inwestorów zastanawia się, co zrobić w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ oskarżenia karne raczej nie mają sensu. Oskarżenia karne służą głównie do ścigania, a nie do odzyskania pieniędzy. Z jakiej pomocy można skorzystać w sprawach o oszustwa inwestycyjne i jak poszkodowani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak namierzyć pieniądze, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nie zniknęły, tylko są gdzie indziej. Teraz można dodać: Jest to zdradliwe, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest regularne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą World Federation of Exchanges i chcesz dowiedzieć się, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0