SwissTrade: Ujawnione oszustwo, odzyskaj pieniądze!

06.07.2023
"Zarabiaj pieniądze szybko i bezpiecznie dzięki naszym nowoczesnym platformom handlowym dla kryptowalut, forex, surowców i indeksów. Doświadcz różnicy!" W ten sposób SwissTrade przyciąga zainteresowanych odwiedzających na swoją stronę internetową www.swiss-trade.co. Jednak za tymi kuszącymi obietnicami kryje się oszustwo inwestycyjne. To, co inwestorzy tam widzą, to czyste oszustwo. Nie ma żadnej rzeczywistej transakcji, a zainwestowane pieniądze trafiają bezpośrednio do kieszeni oszustów. Żaden grosz nie jest faktycznie inwestowany. Czy miałeś podobne doświadczenia? Jak inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze od SwissTrade? Co mogą zrobić osoby oszukane przez SwissTrade?

 

 

SwissTrade: Tłem pozostają ukryci sprawcy
Operatorzy SwissTrade bardzo starają się ukryć swoje prawdziwe intencje. Dlatego inwestorom często trudno jest odkryć ich tożsamość. Niestety, nie jest to przypadkiem odosobnionym, ponieważ oszuści często prowadzą wiele takich oszukańczych stron internetowych, które podążają tym samym schematem. Są one tworzone szybko, umieszczane w sieci, a następnie szybko wyłączane. Dodatkowo, regularnie zmieniają domenę najwyższego poziomu, aby wyprzedzić organy nadzoru finansowego i ścigania.

 

Ale kto tak naprawdę stoi za SwissTrade?
Na stronie SwissTrade nie znajdziesz żadnych przydatnych informacji o operatorach. Firma SwissTrade (bez określenia formy prawnej) twierdzi, że jej siedziba znajduje się pod adresem 50 Stratton St, Londyn, Wielka Brytania. Jednak na pewno nie spotkasz tam prawdziwych sprawców SwissTrade, ponieważ jest to fałszywy adres. Ponadto, znajdziesz tylko adres e-mail (support@swisstrade.eu), ale brak numeru telefonu. Domena swiss-trade.co została zarejestrowana 15.02.2023 roku przez GoDaddy.com, LLC.

 

SwissTrade: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne zazwyczaj przebiega według znanego schematu: Inwestorzy początkowo wpłacają niewielką sumę i widzą, jak szybko ta suma rośnie. To skłania ich do inwestowania coraz większych kwot. Problemy pojawiają się jednak, gdy inwestorzy chcą wypłacić swoje pieniądze. Nagle pojawiają się rzekome podatki, prowizje, opłaty lub inne płatności. Niestety, wielu inwestorów uświadamia sobie to zbyt późno - że padli ofiarą oszustwa, które nigdy nie miało zamiaru wypłacić ich pieniędzy.

 

Pytania i odpowiedzi (FAQ):

Pytanie 1: Jak mogę odzyskać swoje pieniądze od SwissTrade?
Odpowiedź: Jeśli stałeś się ofiarą SwissTrade i chcesz odzyskać swoje pieniądze, zaleca się, abyś najpierw zgromadził dowody, takie jak e-maile, rozmowy czatowe lub wyciągi z konta. Następnie skontaktuj się z wyspecjalizowanym prawnikiem ds. oszustw inwestycyjnych, który pomoże Ci śledzić ścieżkę pieniędzy i dochodzić swoich roszczeń.

Pytanie 2: Czy powinienem zgłosić SwissTrade na policję?
Odpowiedź: Składanie zawiadomienia o przestępstwie służy przede wszystkim ściganiu i niekoniecznie odzyskaniu pieniędzy. Niemniej jednak, zgłoszenie oszustwa odpowiednim organom może być sensowne, aby chronić potencjalne kolejne ofiary. Twój prawnik pomoże Ci wybrać właściwą drogę postępowania.

Pytanie 3: Czy istnieje wsparcie dla ofiar SwissTrade?
Odpowiedź: Tak, istnieją kancelarie specjalizujące się w wsparciu dla ofiar oszustw inwestycyjnych. Resch Rechtsanwälte może Ci pomóc i pokazać, jak odzyskać swoje pieniądze

 

SwissTrade: Odzyskaj pieniądze
SwissTrade obiecuje inwestorom szybkie i bezpieczne zyski, ale w rzeczywistości jest to podstępne oszustwo inwestycyjne. Operatorzy pozostają ukryci, a zainwestowane pieniądze trafiają bezpośrednio do ich kieszeni. Jeśli padłeś ofiarą SwissTrade lub podobnego schematu oszustwa, powinieneś działać szybko. Zachowaj wszystkie dowody i skonsultuj się z wyspecjalizowanym prawnikiem ds. oszustw inwestycyjnych, który pomoże Ci odzyskać swoje pieniądze. Nie poddawaj się i podejmij wszelkie działania, aby odzyskać swoje pieniądze i chronić potencjalne kolejne ofiary.

 

RESCH Rechtsanwälte - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli stałeś się ofiarą SwissTrade i chcesz dowiedzieć się, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij formularz pytaniowy. Otrzymasz darmową ocenę swojej sprawy.

 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0