TheCoinTrust - To nielicencjonowana platforma inwestycyjna

08-09-2022
TheCoinTrust udaje, że inwestorom oferuje się bardzo najlepsze warunki do szybkiego i bezpiecznego zarabiania pieniędzy poprzez handel. W przypadku TheCoinTrust to wszystko jest oszustwem inwestycyjnym. Pieniądze wylądowały w kieszeniach oszustów inwestycyjnych. Nie zainwestowano ani centa. W TheCoinTrust nic nie jest przedmiotem obrotu. Wszystko co inwestor widzi na swoim ekranie jest fałszywe. Czy mieliście takie same doświadczenia? Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych? Jak inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze od podejrzanych dostawców? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez TheCoinTrust?
 

 

W dniu 02/09/2022 KNF - Komisja Nadzoru Finansowego z Polski wydał ostrzeżenie przeciwko SPT Media LLC prowadzącą działalność pod stroną www.thecointrust.com

 

 

TheCoinTrust: Obietnice na thecointrust.com są przesadzone i wątpliwe! 
Co muszą otrzymać niczego nie podejrzewający inwestorzy na stronie thecointrust.com? Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Poważnie traktujemy prywatność i bezpieczeństwo naszych klientów. Nasz system posiada wysokiej klasy szyfrowanie SSL, segregację funduszy i wiele więcej." To tylko niewielka część niewiarygodnych obietnic, które inwestorzy mogą znaleźć na stronie TheCoinTrust. Żadna z tych wzniosłych obietnic TheCoinTrust nie została spełniona. Niestety, wątpliwe postępowanie biznesowe ma tendencję do tworzenia niezadowolonych inwestorów i nieszczęśliwych doświadczeń!

 

TheCoinTrust: Kto za tym stoi?
Odpowiedź na to pytanie z pewnością powinna być trudna dla wielu inwestorów, ponieważ twórcy TheCoinTrust robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. Z pewnością nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ oszuści zwykle prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Są one produkowane non-stop, umieszczane jeden po drugim w Internecie i równie szybko zdejmowane z sieci, ponadto domena najwyższego poziomu jest często zmieniana, aby zmylić finansowe organy regulacyjne i organy ścigania.

 

TheCoinTrust: Ale kto prowadzi TheCoinTrust?
Na stronie TheCoinTrust nie ma nic działającego w tym zakresie. Chociaż firma SPT Media LLC jest wymieniona z adresem biznesowym First Floor St Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St Vincent i Grenadyny, twórcy TheCoinTrust są tak samo mało prawdopodobni pod tym adresem, jak pod adresem Vallerstrasse 21, Payerne, Szwajcaria, ponieważ jest to skrzynka pocztowa i fałszywa firma. Domena thecointrust.com została zarejestrowana 01.12.2021 w GoDaddy.com, LLC, ale oczywiście została natychmiast zanonimizowana. Do tego dochodzi obowiązkowy adres mailowy wsparcia oraz, o dziwo, cypryjski numer telefonu +35 725 030 881.

 

TheCoinTrust: Schemat oszustwa inwestycyjnego 
Oszustwo inwestycyjne przebiega wciąż na nowo według osławionego schematu: inwestorzy wchodzą z niewielką kwotą - zwykle 250 euro - i szybko przekonują się, jak ta kwota się mnoży, tak że są gotowi "inwestować" coraz wyższe sumy. Kłopot pojawia się wtedy, gdy inwestorzy chcą mieć wypłacone pieniądze, bo wtedy nagle trzeba zapłacić podatki, prowizje, opłaty czy coś innego. Większość inwestorów dopiero za późno dowiaduje się, że zostali oszukani przez oszustwo inwestycyjne i że nigdy nie było zamiaru wypłacania pieniędzy.

 

TheCoinTrust: Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych?
Wielu zdesperowanych inwestorów zadaje sobie pytanie, co zrobić w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ zarzuty karne nie mają większego sensu, gdyż zarzuty karne służą przede wszystkim ściganiu, a nie odzyskaniu pieniędzy. Z jakiej pomocy można skorzystać w przypadku oszustwa inwestycyjnego i jak poszkodowani inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak namierzyć pieniądze, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nie zniknęły, tylko są gdzie indziej. W dzisiejszych czasach można to uzupełnić: Jest to podstępne, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest regularne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one zdeponowane w Bitcoin za pośrednictwem Crypto Exchanger.

 

RESCH Ochrona Inwestora - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą TheCoinTrust i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.
 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0