Paraiba - Brak licencji dla Unique Private Bank

30.08.2022
Erich Ely najwyraźniej nie był gotów kupić licencji bankowej na Komorach nawet za bardzo małe pieniądze. Ochroniło by to reputację Paraiby i jej operatora Unique Private Bank. Na wniosek, departament Banque Centrale des Comores jako organ nadzorczy stwierdził obecnie, że Unique Private Bank nigdy nie posiadał licencji bankowej. Domek z kart oficjalnie się wali. Jakie są tego konsekwencje?
 

 

Paraiba: Domek z kart bez fundamentów
Wydarzenia nabierają tempa. Na Trustpilot coraz więcej inwestorów Paraiba zgłasza, że wypłaty zostały wstrzymane. Oczywiście dlatego, że nie ma wystarczająco dużo dopływu świeżych pieniędzy, aby utrzymać schemat finansowy. Coraz więcej inwestorów wątpi w genialny system drukowania pieniędzy w Paraibie i domaga się wypłaty swoich pieniędzy. Tym, którzy wciąż wierzą Paraibie, wiedząc, że nigdy nie było Unikalnego Banku Prywatnego, a fundacja Paraiba nigdy nie istniała, trudno jest pomóc. Oczywiście Ely opiera się przeciwko krachowi.

 

Paraiba: Uruchomienie Trillant Pay Coin, aby kupić czas
Najpierw salda kredytowe na kontach Paraiba zostaną zamienione na tokeny przyszłej Trillant Pay Coin. Zostanie ona uruchomiona za cztery do sześciu tygodni - czy raczej never-never? Bo w momencie startu okazałoby się, że kredyty Paraiba to fikcyjna firma, a tym samym Trillant Pay Coin nie ma żadnej wartości - zamiast wzrostu wartości o sto procent, jak obiecuje Ely. Kto jeszcze ufa Ely'owi i jego nieistniejącemu Unique Private Bank?

 

Paraiba: Influencerzy próbują się ratować
Dystrybutorzy w ramach systemu wielopoziomowego zostali ostrzeżeni. Świadczą o tym również pierwsze poufne pytania. Dystrybutorzy zastanawiają się, czy w przypadku współpracy może dojść do zwolnienia z odpowiedzialności karnej lub przynajmniej złagodzenia kary. Dla ofiar schematu finansowego jakim jest Paraiba jest to kwestia odzyskania pieniędzy. 
 

 

RESCH Attorneys at Law - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r.
Jeśli padłeś ofiarą oszustwa Paraiba i chcesz się dowiedzieć czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij formularz kontaktowy. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0