KNF ostrzega przed Gold Team FX sp. z o.o.

 

W dniu 08/05/2023 KNF - Komisja Nadzoru Finansowego, organ nadzoru finansowego z Polski, wydał ostrzeżenie przeciwko Gold Team FX sp. z o.o. 

 

 

Dlaczego inwestorzy muszą traktować to ostrzeżenie poważnie?
Wraz z wiadomością o ostrzeżeniu każdy inwestor musi być świadomy, że stał się ofiarą dość wątpliwej firmy. Jest to jednak tylko ostrzeżenie,nic więcej! Inwestor nie może jednak liczyć na żadną pomoc ze strony KNF. Nie jest to organ ścigania i jego zadaniem nie jest odzyskanie pieniędzy inwestora! Zatem kluczowe pytanie dla inwestora,który ulokował pieniądze w Gold Team FX sp. z o.o. brzmi: Jak mogę odzyskać swoje pieniądze? 

 

Gdzie można szukać pomocy?
Inwestorzy z pewnością będą chcieli wiedzieć, co konkretnie mogą teraz zrobić, aby wykorzystać wszystkie szanse na odzyskanie swoich pieniędzy. Czy powinni udać się na policję i złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa? Zasadniczo nie jest to rozwiązanie korzystne, ponieważ celem skargi karnej jest ściganie i ukaranie oszustów inwestycyjnych. Postępowanie karne nie ma jednak na celu odzyskania pieniędzy.

 

Podążaj za tropem pieniędzy!
Dlatego lepiej jest podążać tropem pieniędzy! Jest to trudne, niezwykle złożone i dlatego wymaga dużej wiedzy. Ale osiąga zaskakujące sukcesy. Chciałbyś wiedzieć, czy w Twoim przypadku również jest to możliwe? Zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij formularz kontaktowy. Otrzymasz bezpłatną ekspertyzę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0