HighTrade - Podejrzany i nielegalny

12-01-2023
HighTrade przekonuje, że oferuje inwestorom idealne możliwości zarobienia szybkich i bezpiecznych pieniędzy. Firma specjalizująca się w handlu na rynku Forex inwestuje za pomocą funduszy indeksowych. Niestetz HighTrade to oszustwo inwestycyjne. Nie zainwestowano ani złotówki. Wszystko co inwestor widzi na swoim koncie jest częścią osyustwa. Na hightrade.eu nic nie jest przedmiotem inwestzcji. Pieniądze wylądowały prosto w kieszeniach oszustów inwestycyjnych. Czy mieliście podobne doświadczenia? Gdzie szukać pomocy w przypadku oszustw inwestycyjnych? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez HighTrade? Jak inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze od podejrzanych brokerów?

 

 

HighTrade: Wątpliwe deklaracje na stronie hightrade.eu! 
Co muszą otrzymać zaniepokojeni inwestorzy na stronie HighTrade? "Oferujemy unikalną opcję handlu z ETF (exchange-traded funds) znaną jako "bundles".... Musisz tylko zdecydować, jak duży zysk potencjalnie chcesz osiągnąć." To tylko jeden mały przykład wątpliwych twierdzeń, które potencjalni klienci znajdą na stronie HighTrade. Żadna z tych pełnych emocji obietnic HighTrade nie została spełniona. Niestety, półtajne prowadzenie biznesu sprawia, że mamy do czynienia z nieszczęśliwymi doświadczeniami i odpowiednio rozczarowanymi inwestorami!

 

HighTrade: Kto za tym stoi? 
Ponieważ twórcy HighTrade robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności, dla większości inwestorów odpowiedź na to pytanie powinna być dość trudna. Oczywiście nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ oszuści zazwyczaj prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Są one produkowane w sposób ciągły, wprowadzane do sieci jeden po drugim i równie szybko zamykane. Ponadto domena najwyższego poziomu jest wielokrotnie zmieniana, aby oszukać organy nadzoru finansowego i organy ścigania.

 

Kto jest operatorem HighTrade? 
Strona hightrade.eu nie zawiera żadnych przydatnych informacji. Podany jest przynajmniej adres służbowy 50 Stratton St, London, United Kingdom, pod którym z pewnością nie można znaleźć twórców HighTrade, gdyż jest to co najwyżej firma zajmująca się produkcją skrzynek na listy. Firma została zarejestrowana 07.10.2022 przez TLD Registrar Solutions Ltd. Ponadto można tam znaleźć adres e-mail support@hightrade.eu, ale nie ma numeru telefonu. Domena hightrade.eu została zarejestrowana 07.10.2022 przez TLD Registrar Solutions Ltd. 

 

HighTrade: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne przebiega oczywiście według znanego schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - i szybko doświadczają, jak ta kwota rośnie, tak że są gotowi "inwestować" coraz wyższe kwoty. Kłopoty zaczynają się, gdy inwestorzy chcą, aby ich pieniądze zostały wypłacone, bo teraz muszą zapłacić podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego. Dopiero za późno wielu inwestorów uświadamia sobie, że dali się nabrać na oszustwo inwestycyjne i że nigdy nie było zamiaru wypłacać pieniędzy ponownie.
   

 

 

HighTrade: Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych?
Wielu oszukanych inwestorów zadaje sobie pytanie, jak postępować w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ złożenie skargi karnej nie ma większego sensu, ponieważ skargi karne służą głównie do ścigania karnego, ale nie do odzyskania pieniędzy. Na jaką pomoc można liczyć w przypadku oszustwa inwestycyjnego i jak poszkodowani inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak namierzyć pieniądze, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nie zniknęły, tylko są gdzie indziej. W dzisiejszych czasach można dodać: Jest to trudne, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest regularne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą HighTrade i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0