Protradespot - działająca firma sprzedaje wymyślony produkt

17-01-2023
Protradespot (działający po przez platformę protradespot.com) stwarza wrażenie, że oferuje optymalne możliwości szybkiego i bezpiecznego zarabiania pieniędzy. Sposób ten opiera się na handlu kontraktami z różnicą cenową (CFD). Wszystko na stronie protradespot.com to oszustwo inwestycyjne. Inwestor widzi na swoim ekranie fałszywe transakcje. Pieniądze natychmiast lądują w kieszeniach oszustów inwestycyjnych. Nic nie jest przedmiotem inwestzcji na protradespot.com. Nie zainwestowano ani grosza. Czy możesz opowiedzieć o podobnych doświadczeniach? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Protradespot? Jaką pomoc można uzyskać w przypadku oszustwa inwestycyjnego? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od wątpliwych dostawców?

 

 

Protradespot: Wątpliwe yapewnienia na stronie internetowej
Co czytają zdumieni inwestorzy na protradespot.com? Mówi ona dosłownie: "Istniejemy po to, aby dać traderom takim jak Ty - którzy widzą możliwości tam, gdzie inni ich nie widzą - dostęp do tysięcy rynków finansowych. Nasza grupa administracyjna tutaj w Protradespot składa się z najlepszych ekspertów branżowych z dekadami zaangażowania w świecie monetarnym, który daje im prawdziwe informacje o tym, co trzeba zrobić, aby zrealizować zwycięstwo w wymianach online. Nasza grupa zbudowała giełdę domów kupieckich z kupcami o wszystkich poziomach intelektu, kierunkowych i przyziemnych." Ale mimo wszystko, wszystko to wydaje się bardzo przekonujące. To tylko mała próbka wątpliwych afirmacji, które inwestorzy znajdują na stronie Protradespot. Żadne z tych pełnych emocji zapewnień Protradespot nie zostało spełnione. Nieprzyjemnie, wątpliwe postępowanie biznesowe powoduje raczej niezadowolonych inwestorów i nieszczęśliwe doświadczenia!

 

Protradespot: Gra w chowanego z wpisem o domenie!
Oczywiście oszuści inwestycyjni nie chcą, abyś mógł ich łatwo namierzyć. Dlatego na stronie nie ma sensownego nadruku z kompletem wymaganych prawem informacji i adresem operatora strony. Jeśli spojrzysz na odpowiednie dane domeny strony www.protradespot.com, nie znajdziesz żadnego odniesienia do operatorów i odkryjesz, że strona została zarejestrowana 25.10.2022 r., a prawdziwi właściciele domeny ukrywają się za dostawcą usług internetowych Withheld for Privacy ehf.  Adres e-mail support@protradespot.net jest również odkrywczy, ponieważ nie jest tu użyta domena protradespot.com, ale protradespot.net. Podobnie jak www.protradespot.com, ta domena internetowa www.protradespot.net również została zarejestrowana 25.10.2022.

 

Protradespot: Kto za tym stoi?
Inwestorzy nie będą w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Oszuści inwestycyjni doskonale maskują swoją tożsamość - prawie. Jest to normalne, ponieważ regularnie prowadzą różne strony internetowe, na których oferują swój oszukańczy model biznesowy. A kto jest operatorem? Na stronie Protradespot są tylko skąpe informacje na ten temat. Można znaleźć następujące dane kontaktowe:
- 12 ENDEAVOUR SQUARE, LONDON E20 1JN
- Telefon +442038560852
- Email support@protradespot.net

Ale już pod adresem 12 Endeavour Square, London E20 1JN widać, że to oszustwo, bo to adres brytyjskiego organu nadzoru finansowego FCA. Nie można tam znaleźć firmy o nazwie Protradespot.

 

Protradespot: Poszukiwania międzynarodowe
Światowe poszukiwania Protradespot w odpowiednich rejestrach nie prowadzą do żadnych rezultatów. Protradespot to ewidentnie wymyślony produkt mający na celu oszukanie inwestorów. Niemniej jednak, przestępcze praktyki biznesowe oszustów inwestycyjnych są nam dobrze znane. Również w tym przypadku podążamy tropem pieniędzy, aby wytropić oszustów.
 

 

Protradespot: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne przebiega wyraźnie według tego samego schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota rośnie i dlatego są gotowi "inwestować" coraz wyższe kwoty. Niepokój pojawia się za każdym razem, gdy inwestorzy chcą wypłacić swoje pieniądze, ponieważ wtedy rzekomo podatki, prowizje, opłaty i inne rzeczy muszą być zapłacone wszystkie naraz. O wiele za późno większość inwestorów zdaje sobie sprawę, że padli ofiarą oszustwa inwestycyjnego i że nigdy nie było zamiaru wypłacać pieniędzy ponownie.

 

Protradespot: Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych?
Wielu inwestorów zadaje sobie pytanie, jak postępować w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ złożenie skargi karnej raczej nie ma sensu, gdyż skargi karne służą głównie ściganiu karnemu, ale nie odzyskaniu pieniędzy. Z jakiej pomocy można skorzystać w przypadku oszustwa inwestycyjnego i jak oszukani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak wyśledzić pieniądze, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nigdy nie przepadają, tylko są gdzieś indziej. Dziś można dodać: Jest to wyzwanie, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest regularne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą Protradespot i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0