Capital Com Limited - Nieuczciwy broker oszukuje inwestorów

18-01-2023
Capital Com Limited udaje, że zapewnia inwestorom najlepsze warunki do szybkiego i bezpiecznego zarabiania pieniędzy. Oferuje on pryey platformę capitalcom.pro handel walutami, metalami, akcjami, produktami, indeksami i kryptowalutami online. Capital Com Limited to oszustwo inwestycyjne. Pieniądze trafiają prosto do kieszeni oszustów inwestycyjnych. Wszystko co inwestor widzi na swoim ekranie jest fałszywe. Nie zainwestowano ani złotówki. Na capitalcom.pro nic nie jest przedmiotem handlu. Czy można zgłosić podobne doświadczenia? Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od wątpliwych dostawców? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Capital Com Limited?

 

 

Capital Com Limited: Wątpliwe wypowiedzi na capitalcom.pro!
Co serwuje się niczego nie podejrzewającym gościom strony www.capitalcom.pro? "Terminal handlowy Capital Com Limited został zaprojektowany w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb tysięcy traderów z całego świata. Wykresy, wskaźniki i wiele innych narzędzi handlowych są do Twojej dyspozycji" To tylko mały fragment tekstu z podejrzanych roszczeń, które inwestorzy znajdują na stronie Capital Com Limited. Żadna z tych obietnic złożonych przez Capital Com Limited nie została dotrzymana. Niestety, podejrzane praktyki biznesowe sprawiają, że inwestorzy są zwykle niezadowoleni i mają złe doświadczenia!

 

Capital Com Limited: Kto za tym stoi?
Wielu inwestorów może mieć raczej trudności z odpowiedzią na to pytanie, ponieważ twórcy Capital Com Limited robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. Bez wątpienia nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ sprawcy zazwyczaj prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Są one produkowane seryjnie, umieszczane bez przerwy w Internecie i równie szybko zamykane. Ponadto domena najwyższego poziomu jest wielokrotnie zmieniana w celu zmylenia organów nadzoru finansowego i organów ścigania. 

 

Kto jednak jest operatorem capitalcom.pro?
Na stronie Capital Com Limited nie ma prawie żadnych użytecznych informacji na ten temat. Co prawda firma Capital Com Limited figuruje pod adresami 10th Floor, 16 Great Queen Street, London, England, WC2B 5DG oraz Agios Christoforos Street, 9 3101 Limassol, ale twórców Capital Com Limited nie można tam znaleźć - w końcu to tylko pozorne adresy. Ponadto można tam znaleźć zwykły adres e-mail support@capitalcom.pro oraz numery telefonów +74993706211 (Rosja) i +441323676442 (Wielka Brytania). Domena capitalcom.pro została zarejestrowana 30.09.2022 przez NameCheap, Inc.

 

Capital Com Limited: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne najwyraźniej przebiega według tego samego schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota się pomnaża i dlatego są gotowi "zainwestować" coraz wyższe sumy. Konflikty stają się widoczne za każdym razem, gdy inwestorzy chcą wypłacić swoje pieniądze, ponieważ teraz, pozornie, podatki, prowizje, opłaty lub cokolwiek innego musi być zapłacone najpierw. Niestety, ze zdecydowanie zbyt dużym opóźnieniem większość inwestorów zdaje sobie sprawę, że padła ofiarą oszustów inwestycyjnych, którzy nigdy nie zamierzali już wypłacić pieniędzy.
 

 

Capital Com Limited: Jaka pomoc na oszustwa inwestycyjne?
Wielu poszkodowanych inwestorów zadaje sobie pytanie, jak postępować w przypadku oszustwa inwestycyjnego, gdyż złożenie skargi karnej raczej nie ma sensu, gdyż takie skargi służą głównie do ścigania karnego, ale nie do odzyskania pieniędzy. Na jaką pomoc można liczyć w sprawach o oszustwa inwestycyjne i jak poszkodowani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych wie, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nie zniknęły, ale niestety gdzieś indziej. W dzisiejszych czasach można do tego dodać: Jest to wyzwanie, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest systematyczne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one zdeponowane w Bitcoinie za pośrednictwem Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą Capital Com Limited i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0