Cryptominingexpert - Sprzeniewierzenie pieniędzy inwestorów

23-01-2023
Cryptominingexpert na swojej stronie internetowej crypto-miningexpert.com przekonuje, że oferuje najlepsze możliwości zarobienia pieniędzy. Zapewnia możliwość szybkich i bezpiecznych pieniędzy z handlu online. Jednak Cryptominingexpert to wszystko oszustwo inwestycyjne. Pieniądze trafiają prosto do kieszeni oszustów inwestycyjnych. Nie zainwestowano ani złotówki. Wszystko, co inwestor widzi na swoim ekranie, służy wprowadzeniu go w błąd. Na stronie crypto-miningexpert.com nic nie jest przedmiotem inwestycji. Czy mieliście porównywalne doświadczenia? Gdzie szukać pomocy w przypadku oszustwa inwestycyjnych? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez crypto-miningexpert.com? Jak inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze od wątpliwych blokerów?

 

 

Cryptominingexpert: Podejrzane i wątpliwe zapewnienia
Co serwuje się niczego nie podejrzewającym odwiedzającym stronę crypto-miningexpert.com? "Crypto-miningexpert jest jedną z największych platform forex i kryptowalut. W Crypto-miningexpert International ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom podejmowanie najlepszych decyzji handlowych i inwestycyjnych. Nasza szeroka gama usług pozwala na uzyskanie najlepszych wskazówek, porad i zasobów do budowania bogatszej przyszłości." To tylko niewielka część wątpliwych obietnic, które ludzie mogą znaleźć na stronie Cryptominingexpert. Ani jedna z tych danych obietnic przez Cryptominingexpert nie została dotrzymana. Niestety, podejrzane postępowanie biznesowe powoduje raczej rozczarowanie inwestorów i nieszczęśliwe doświadczenia!

 

Cryptominingexpert: Kto za tym stoi?
Ponieważ twórcy Cryptominingexpert robią wszystko, co mogą, aby ukryć prawdziwe okoliczności, inwestorzy powinni raczej mieć trudności z odpowiedzią na to pytanie. Nie jest to niewątpliwie nic nadzwyczajnego, gdyż sprawcy często prowadzą kilka takich stron internetowych o tym samym oszukańczym modelu biznesowym. Są one tworzone z wyprzedzeniem, wprowadzane do sieci bez przerwy i równie szybko zamykane; ponadto domena najwyższego poziomu jest często zmieniana, aby oszukać organy nadzoru finansowego i organy ścigania.

 

Ale kto jest operatorem Cryptominingexpert?
Na stronie crypto-miningexpert.com nie ma żadnych możliwych do wykorzystania informacji na ten temat. Co prawda podany jest adres 72 Broad St, Reading RG1 2AF, United Kingdom, ale twórców Cryptominingexpert nie można znaleźć pod tym adresem, ponieważ jest to adres fałszywy. Ponadto jest adres mailowego wsparcia support@crypto-miningexpert.com, ale na próżno szukać numeru telefonu. Domena crypto-miningexpert.com została zarejestrowana przez Hosting Concepts B.V. 30.07.2021.

 

Cryptominingexpert: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne rozgrywa się w oczywisty sposób według utartego schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - i szybko przekonują się, jak ta kwota się mnoży, tak że są gotowi "inwestować" coraz wyższe kwoty. Irytacja rozwija się natychmiast, gdy inwestor chce zlecić wypłatę swoich pieniędzy, bo wtedy rzekomo podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego trzeba zapłacić od razu. Większość inwestorów zdecydowanie za późno zdaje sobie sprawę, że dali się nabrać na oszustwa inwestycyjne, które nigdy nie zamierzały wypłacić pieniędzy ponownie.

 

 

Cryptominingexpert: Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych?
Wielu poszkodowanych inwestorów zadaje sobie pytanie, jak postępować w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ wniesienie oskarżenia karnego nie ma sensu, ponieważ oskarżenie karne służy przede wszystkim ściganiu, a nie odzyskaniu pieniędzy. Jaka pomoc jest dostępna w przypadkach oszustw inwestycyjnych i jak poszkodowani inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych wie, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak mawiano, pieniądze nigdy nie przepadają, tylko są gdzie indziej. W teraźniejszości można do tego dodać: Jest to wyczerpujące, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest systematyczne śledzenie pieniędzy w formie cyfrowej - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r.
Jeśli byłeś ofiarą Cryptominingexpert i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0