DSIL Services - Brytyjskie FCA i Austryjackie FMA ostrzega

27.07.2023
Zgodnie z doświadczeniem RESCH Resch Rechtsanwälte GmbH, internetowa platforma handlowa DSIL Investment Service LLC (dsil24.com) nie jest niczym legalnym. Nie ma zweryfikowalnego adresu - adresy w Nowym Jorku i Londynie są fałszywe. Ocena i ostrzeżenie FCA dla inwestorów, są uzasadnione. 

 

 

Dwie największe instytucje kontroli finansowej ostrzegają przed inwestowaniem na platformie dsil24:

  • Ostrzeżenie brytyjskiej FCA z dnia 26.04.2023 r. można przeczytać tutaj
  • Ostrzeżenie austriackiego FMA z dnia 23.05.2023 r. można przeczytać tutaj


Na platformie DSIL nie ma inwestowania kontraktami CFD. Wszystko jest iluzją. Na stronie internetowej DSIL nie ma nic. Inwestorzy, którzy zainwestowali pieniądze w DSIL, odzyskają swoje pieniądze tylko z pomocą prawnika specjalizującego się w oszustwach inwestycyjnych


Jednak zgłoszenie oszustwa inwestycyjnego nie pomoże. Sama skarga karna nie wystarczy, ponieważ zostanie wykorzystana do ścigania oszustów inwestycyjnych. Ofiary oszustów internetowych najbardziej pragną odzyskać swoie pieniądze.

 
Najważniejszym zadaniem ścigania oszustw internetowych jest dochodzenie finansowe w sprawie przepływu pieniędzy. Pnieważ jak wiemy, pieniądze nigdy nie znikają, są po prostu gdzie indziej. Słowem kluczowym jest pranie pieniędzy. Wymaga to dochodzenia w kraju, do którego pieniądze zostały przelane. Dlatego posiadamy sieć partnerów do współpracy we wszystkich odpowiednich krajach w Europie i USA. Przeczytaj "Dlaczego Resch".


Większość oszukanych inwestorów nie ma pojęcia o tle i strukturach oszustw inwestycyjnych online. Nie wiedzą, że szanse na odzyskanie pieniędzy są znacznie wyższe niż się spodziewali. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o DSIL i jak odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij formularz kontaktowy. Otrzymasz bezpłatną osobistą konsultację i ocenę szans powodzenia Twojej sprawy.

 

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0