FxMeta Trades - Czy jest to oszustwo inwestycyjne?

10-11-2022
Firma FxMeta Trades udowadnia, że inwestorzy mają idealne warunki do zarabiania bezpiecznych i szybkich pieniędzy przez handel online kryptowalutami i innymi klasami aktywów. Wszystko, co dotyczy FxMeta Trades, to oszustwo inwestycyjne. Wszystko, co inwestor widzi na swoim ekranie, jest oszustwem. Pieniądze trafiły prosto do kieszeni oszustów inwestycyjnych. W FxMeta Trades nic nie jest przedmiotem handlu. Nie zainwestowano ani złotówki. Czy możesz opowiedzieć o podobnych doświadczeniach? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od wątpliwych maklerów? Jaką pomoc można uzyskać w przypadku oszustwa inwestycyjnego? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez FxMeta Trades?

 

 

FxMeta Trades: Obietnice na stronie internetowej są niewiarygodne i podejrzane 
W co mają uwierzyć zdumieni goście witrznz internetowej fxmetatrading.com? "Jesteśmy firmą, która działa zgodnie ze swoimi przekonaniami etycznymi, spełnia wszystkie obietnice i zobowiązania bez względu na okoliczności i robi wszystko, co w jej mocy, aby wzbudzić zaufanie do naszego zespołu i umiejętności." To tylko jeden mały fragment niewiarygodnych twierdzeń, które zainteresowane strony znajdą na stronie internetowej FxMeta Trades. Ani jedna z tych wzniosłych obietnic złożonych przez FxMeta Trades nie została dotrzymana. Co ciekawe, wątpliwe postępowanie firmy powoduje raczej rozczarowanie inwestorów i przykre doświadczenia!

 

FxMeta Trades: Kto za tym stoi? 
Prawdopodobnie trudno jest odpowiedzieć na to pytanie inwestorom, ponieważ twórcy FxMeta Trades robią wszystko, aby ukryć prawdziwą sztuację. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ sprawcy często prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Są one tworzone w sposób ciągły, umieszczane w sieci jeden po drugim i równie szybko zamykane. Ponadto domena najwyższego poziomu jest często zmieniana w celu zmylenia finansowych organów regulacyjnych i organów ścigania. 

 

FxMeta Trades: Kto prowadzi portal? 
Na stronie FxMeta Trades nie ma prawie żadnych użytecznych informacji w tym zakresie. Oczywiście adres firmy FxMeta Trades *co prawda bez formy prawnej) jest podawanz jako Fifth Avenue, between 33rd and 34th street, Manhattan, New York, United States, ale twórcy FxMeta Trades nie yostali nigdz zlokalizowani pod tym adresem. Jest to fałszywanformacja, aby oszukać potencjalnych inwestorów i organy ścigania. Ponadto, można znaleźć  na stronie www obowiązkowy adres e-mail support@guaranteedtrustedbtc.com oraz turecki (!) numer telefonu +90-542-883-2330. Domena fxmetatrading.com została zarejestrowana 09.01.2022 w NameSilo, LLC.

 

FxMeta Trades: Schemat oszustwa inwestycyjnego 
Oszustwo inwestycyjne rozgrywa się zwykle według osławionego schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - i są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota się pomnaża, do tego stopnia, że są skłonni "inwestować" coraz wyższe kwoty. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy inwestor chce mieć wypłacone swoje pieniądze. Wtedy rzekomo najpierw trzeba zapłacić podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego. Niestety, większość inwestorów jest zdecydowanie zbyt powolna, aby zrozumieć, że padli ofiarą oszustów inwestycyjnych, którzy nigdy nie zamierzali ponownie wypłacić pieniędzy.
 

 

FxMeta Trades: Jaka jest pomoc dla oszustw inwestycyjnych?
Jak postępować w przypadku oszustwa inwestycyjnego, zadaje sobie pytanie wielu zdesperowanych inwestorów, bo skarga karna raczej nie ma sensu. Skargi karne służą głównie ściganiu przestępstw, ale nie odzyskaniu pieniędzy. Jaką pomoc można uzyskać w sprawach dotyczących oszustw inwestycyjnych i jak poszkodowani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych wie, jak podążać tropem pieniędzy, bo pieniądze nie zniknęły. Dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest regularne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one zdeponowane w Bitcoinie za pośrednictwem Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku.
Jeśli padłeś ofiarą transakcji FxMeta i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0