Tesla Stock - Nadużywanie znaku firmowego w celu dokonania oszustwa inwestycyjnego

08-11-2022
Tesla Stock pryekonuje, że oferuje inwestorom optymalne możliwości zarabiania pieniędzy na ich platformie inwestycyjnej. Wszystko jednak co dotyczy Tesla Stock to oszustwo inwestycyjne. Wszystko, co inwestor widzi w swoim wirtualnym portfelu, jest fałszywe. Nie zainwestowano ani złotówki. Pieniądze trafiły prosto do kieszeni oszustów inwestycyjnych. Czy mieliście takie same doświadczenia? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od podejryyanzch dostawców? Gdzie można uzyskać pomoc w przypadku oszustwa inwestycyjnego? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Tesla Stock?

 

 

Tesla Stock: Obietnice na stronie tstockinvest.com są mocno podejrzane!
Co mogą znaleść zaskoczeni inwestorzy na stronie www.tstockinvest.com? "Tesla Stock oferuje szeroki zakres usług. Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym daytraderem, czy firmą zajmującą się handlem inwestycyjnym, mamy rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z handlem inwestycyjnym i inwestowaniem." To przykład nieprzekonujących obietnic, które inwestorzy znajdują na stronie internetowej Tesla Stock. Ani jedno z tych pełnych emocji zapewnień ze strony Tesla Stock nie zostało dotrzymane. Nieszczęśliwie, niepokojące praktyki biznesowe zwykle sprawiają, że inwestorzy są rozczarowani i mają złe doświadczenia!

 

Tesla Stock: Kto za tym stoi?
Wielu inwestorom, mimo najlepszych starań, nie uda się odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ twórcy akcji Tesli robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ oszuści zazwyczaj prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym przestępczym modelem biznesowym. Są one produkowane bez przerwy, wprowadzane do sieci bez przerwy i równie szybko usuwane; co więcej, domena jest często zmieniana w celu oszukania organów nadzoru finansowego i organów ścigania. Tutaj mamy do czynienia z całą grupą nieuczciwych brokerów, takich jak FXInvestmentgoal (fxinvestngoal.com), CryptoDreams (cryptodreams.com), Top Trade Capital (toptradecap.com), Octopus+ (octopusplustrade.com), BTCinvest (btcinvesthome.com), FxMeta Trades (fxmetatrading.com)

 

Tesla Stock: Kto obsługuje platformę?
Na stronie tstockinvest.com nie ma nic użytecznego w tym zakresie. Firma Tesla Stock figuruje, bez podania formy prawnej, pod adresem Fifth avenue, between 33rd and 34th street, Manhattan, New York, United States, pod którym z pewnością nie można znaleźć twórców Tesla Stock, gdyż jest to nic innego jak błędne określenie. Oprócz tego podany jest też zwykły adres e-mailowy wsparcia info@tstockinvest.com, ale nie ma numeru telefonu. Oznacza to, że inwestorzy muszą polegać na funkcji czatu na żywo, gdzie w każdej chwili mogą zostać zablokowani. Pewne jest, że platforma nie ma nic wspólnego z producentem pojazdów Tesla, nawet jeśli bezczelnie wykorzystano jej logo i czcionkę domową. Domena tstockinvest.com została zarejestrowana dopiero 17.03.2022 przez NameCheap, Inc.

 

Tesla Stock: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne przebiega zwykle według znanego schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota rośnie i dlatego są gotowi "zainwestować" coraz wyższe sumy. Niepokoje rozwijają się w momencie, gdy inwestorzy chcą, aby ich pieniądze zostały wypłacone, bo wtedy rzekomo podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego musi być zapłacone wszystko na raz. Niestety, wielu inwestorów zdecydowanie za późno uświadamia sobie, że dali się nabrać na oszustwo inwestycyjne i że nigdy nie było zamiaru wypłacać pieniędzy ponownie.
 

 

Tesla Stock: Jaka pomoc na oszustwa inwestycyjne?
Wielu inwestorów zadaje sobie pytanie, co zrobić w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ wnoszenie oskarżeń karnych jest mało sensowne, gdyż oskarżenia karne służą przede wszystkim ściganiu, a nie odzyskaniu pieniędzy. Z jakiej pomocy można skorzystać w sprawach o oszustwa inwestycyjne i jak pokrzywdzeni inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nie zniknęły, ale niestety gdzieś indziej. W dzisiejszych czasach można do tego dodać: Jest to zdradliwe, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest systematyczne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą Tesla Stock i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0