Celo Market - Stabilny i zaufany broker czy oszustwo inwestycyjne

05.01.2023
Celo Market sugeruje, że oferuje inwestorą idealne warunki do zarabiania szybkich i bezpiecznych pieniędzy na platformie handlowej kryptowalut. Niestety wszystko co znajdziemy na stronie celomarket.com to oszustwo inwestycyjne. Inwestowanie na Celo Market jest wysoce ryzykowne. Pieniądze lądują prosto w kieszeniach oszustów inwestycyjnych. Nie zainwestowano ani złotówki. Wszystko co inwestor widzi na swoim koncie jest fałszywe. Czy można zgłosić podobne doświadczenia? Gdzie szukać pomocy w przypadku oszustw inwestycyjnych? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Celo Market? Jak inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze od podejrzanych brokerów?    

 

 

Celo Market: Niewiarygodne i wątpliwe obietnice 
Co wmawia się otumanionym inwestorom na stronie www.celomarket.com? "CeloMarket jest słusznie uważany za najlepszą wirtualną platformę do odzyskiwania zysków na kryptowalutach i zapewnia wszystkie niezbędne oprogramowanie i zasoby, aby to zrobić. Z naszą pomocą można wygodnie uczestniczyć w cloud mining, jak również w aktywnych inwestycjach." To tylko niewielka część niegodnych zaufania twierdzeń, które potencjalni klienci znajdują na stronie Celo Market. Żadna z tych danych obietnic przez Celo Market nie została spełniona. Nieprzyjemnie, podejrzane praktyki biznesowe zwykle sprawiają, że inwestorzy są rozczarowani i mają złe doświadczenia!

 

Celo Market: Kto za tym stoi?
Inwestorom z pewnością trudno będzie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ animatorzy Celo Market robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. To naprawdę nic nadzwyczajnego, ponieważ oszuści często prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Są one gromadzone, umieszczane w Internecie bez przerwy i równie szybko usuwane z sieci, a dodatkowo domena najwyższego poziomu jest często zmieniana, aby oszukać finansowe organy regulacyjne i organy ścigania. 

 

Ale kto prowadzi Celo Market?
Na stronie Celo Marketu nie można znaleźć prawie nic przydatnego. Zamiast spółki operacyjnej, Celo Market jest podany, bez formy prawnej, z adresem biznesowym Marxergasse 151030 Wiedeń, Austria. Twórców Celo Marketu z pewnością nie można znaleźć pod tym adresem, bo jest to co najwyżej firma produkująca skrzynki na listy. Domena celomarket.com została zarejestrowana 27.07.2022 w firmie NameCheap, Inc. Ponadto, istnieje obowiązkowy adres e-mail wsparcia kundenservice@celomarket.com, jak również austriacki numer telefonu +43 720022246.

 

Celo Market: Schemat oszustwa inwestycyjnego
Oszustwo inwestycyjne przebiega zazwyczaj według powtarzającego się schematu: inwestorzy wpłacają początkowo niewielką kwotę - zwykle 250 euro - są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota wzrasta i dlatego są gotowi "zainwestować" coraz wyższe sumy. Kłótnie zaczynają się, gdy inwestor chce mieć wypłacone swoje pieniądze, bo wtedy, felernie, najpierw trzeba zapłacić podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego. Niestety większość inwestorów o wiele za późno zdaje sobie sprawę, że zostali oszukani przez oszustwo inwestycyjne i że nigdy nie było zamiaru wypłacać pieniędzy ponownie.

 

 

Celo Market: Jaka jest pomoc w przypadku oszustw inwestycyjnych?
Wielu inwestorów zadaje sobie pytanie, co zrobić w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ zarzuty karne raczej nie mają sensu, gdyż zarzuty karne służą głównie do ścigania, ale nie do odzyskania pieniędzy. Na jaką pomoc można liczyć w przypadku oszustwa inwestycyjnego i jak poszkodowani inwestorzy mogą odzyskać swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych wie, jak podążać tropem pieniędzy, bo jak mawiano, pieniądze nigdy nie przepadają, tylko są gdzie indziej. W teraźniejszości można do tego dodać: Jest to wyczerpujące, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest systematyczne śledzenie pieniędzy w formie cyfrowej - nawet jeśli zostały one przekazane za pomocą Bitcoina poprzez Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 roku
Jeśli padłeś ofiarą Celo Market i chcesz wiedzieć, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0