Fischer Group - fałszywy adres w Szwecji i Wielkiej Brytanii

13-01-2023
Fischer Group stwarza wrażenie, że inwestorzy otrzymują najlepsze możliwości szybkiego i bezpiecznego zarabiania pieniędzy w handlu online. Wszystko w Fischer Group to oszustwo inwestycyjne. Na stronie fischer-group-consulting.com nic nie jest przedmiotem obrotu. Pieniądze trafiają prosto do kieszeni oszustów inwestycyjnych. Wszystko co inwestor widzi na swoim ekranie jest oszustwem. Nie zainwestowano ani centa. Czy mieliście podobne doświadczenia? Jak inwestorzy odzyskują swoje pieniądze od wątpliwych dostawców? Co mogą zrobić inwestorzy, którzy zostali oszukani przez Fischer Group? Jaką pomoc można uzyskać w przypadku oszustwa inwestycyjnego?

 

 

Grupa Fischer: Informacje są wątpliwe i wątpliwe 
Co mówi się otumanionym odwiedzającym fischer-group-consulting.com? "Fischer Group" to stowarzyszenie zrzeszające biegłych rewidentów, doradców podatkowych i ... Doradztwo w zakresie zarządzania, konsulting i usługi księgowe." To tylko jeden mały przykład podejrzanych twierdzeń, które ukrywają fakt, że chodzi tylko o handel online, który zainteresowani znajdują na stronie Fischer Group. Ani jedno z tych zapewnień złożonych przez Fischer Group nie zostało dotrzymane. Niestety, niepokojące praktyki biznesowe zazwyczaj sprawiają, że inwestorzy są niezadowoleni i mają złe doświadczenia!

 

Fischer Group: Kto za tym stoi? 
Wielu inwestorom zapewne trudno będzie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ twórcy Grupy Fischer robią wszystko, aby ukryć prawdziwe okoliczności. Nie jest to jednak nic nadzwyczajnego, ponieważ oszuści często prowadzą kilka takich stron internetowych z tym samym oszukańczym modelem biznesowym. Ponadto domena najwyższego poziomu jest często zmieniana w celu uniknięcia organów nadzoru finansowego i organów ścigania. 

 

Kto obsługuje fischer-group-consulting.com? 
Na stronie internetowej Fischer Group nie ma prawie żadnych użytecznych informacji w tym zakresie. Choć operator Fischer Group Ltd. figuruje pod adresami 41b Naseby Road, Dagenham, RM10 7JR, UK oraz Odinsgatan 13, 411 03, Gothenburg, SE, to twórców Fischer Group tam nie znajdziemy, wszak są to adresy fałszywe. Ponadto można tam znaleźć zwyczajowy adres e-mail info@fischer-group-consulting.com oraz numer telefonu +46 31 753 97 33. Domena fischer-group-consulting.com została zarejestrowana 28.04.2022 r. przez 1API GmbH.

 

Fischer Group: Schemat oszustwa inwestycyjnego 
Oszustwo inwestycyjne przebiega wyraźnie według tego samego schematu: inwestorzy początkowo inwestują niewielką kwotę - zwykle 250 euro - są pod wrażeniem, jak szybko ta kwota rośnie i dlatego są gotowi "inwestować" coraz wyższe kwoty. Kłopoty zaczynają się, gdy inwestorzy chcą, aby ich pieniądze zostały wypłacone, bo wtedy najpierw trzeba zapłacić podatki, prowizje, opłaty czy cokolwiek innego. Niestety, wielu inwestorów jest zdecydowanie zbyt powolnych, aby zrozumieć, że padli ofiarą oszustów inwestycyjnych, którzy nigdy nie zamierzali ponownie wypłacić pieniędzy.

 

 

Fischer Group: Jaka jest pomoc dla oszustw inwestycyjnych? 
Wielu rozzłoszczonych inwestorów zastanawia się, jak postępować w przypadku oszustwa inwestycyjnego, ponieważ oskarżenia karne raczej nie mają sensu, ponieważ oskarżenia karne służą przede wszystkim do ścigania, a nie do odzyskania pieniędzy. Jaka pomoc przysługuje w przypadku oszustw inwestycyjnych i jak poszkodowani inwestorzy odzyskują swoje pieniądze? Prawnik specjalizujący się w oszustwach inwestycyjnych musi wiedzieć, jak namierzyć pieniądze, bo jak to się kiedyś mówiło, pieniądze nie zniknęły, tylko są gdzie indziej. Teraz można dodać: Jest to trudne, ale dzięki odpowiednim narzędziom możliwe jest regularne cyfrowe śledzenie pieniędzy - nawet jeśli zostały one zdeponowane w Bitcoinie za pośrednictwem Crypto Exchanger.

 

RESCH Rechtsanwälte GmbH - Doświadczenie w ochronie inwestorów od 1986 r
Jeśli padłeś ofiarą Fischer Group i chcesz dowiedzieć się, czy i jak możesz odzyskać swoje pieniądze, zadzwoń pod numer +49 30 885 9770 lub wypełnij kwestionariusz. Otrzymasz bezpłatną ocenę swojej sprawy.

Formularz kontaktowy

 

Bezpłatna analiza wstępna

Skontaktuj się z nami!

 

Nasz numer kontaktowy
+ 49 30 / 88 59 77 0